slider-hgv.jpg
Wrocław

Skup sprzedaż palet drewnianych Wrocław

Producent europalet we Wrocławiu

Prawdopodobnie w transporcie i przechowywaniu produktów nie ma częściej używanego surowca niż wytrzymałe palety drewniane Wrocław. Z sukcesami i od wielu lat produkujemy palety drewniane dla dużych i mniejszych przedsiębiorstw z Legnicy. To, czym wyróżniają się nasze europalety na tle konkurencji, do zdecydowanie jakość ich wykonania oraz wyjątkowo niski poziom wilgoci. Cały specjalistyczny proces wytwarzania drewnianych palet, począwszy od pozyskania drewna z zaufanego i sprawdzonego źródła, aż do wyprodukowania gotowej palety przemysłowej, jest każdorazowo kontrolowany przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Zarówno drewno jak i końcowy wyrób poddawane są licznym testom. Produkowane przez nas palety drewniane odznaczają się dużą wytrzymałością oraz tym, że powstają z poszanowaniem środowiska naturalnego. Naszym klientom dajemy to, czego inne firmy na rynku nie mogą, czyli gwarancję wyjątkowo niskiej wilgotności palet drewnianych, co wpływa znacząco na ich udźwig oraz możliwość wieloletniego użytkowania. Jeśli więc szukasz we Wrocławiu firmy, która zajmuje się wytwarzaniem palet drewnianych, które sprostają najtrudniejszym warunkom, skontaktuj się na naszymi handlowcami.

Skup i sprzedaż palet drewnianych dolnośląskie

Trudno nie zgodzić się z tym, że palety drewniane od producenta dominują na rynku. Jako dostawca palet drewnianych z Wrocławia naszą codzienną działalność staramy się prowadzić w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Właśnie dla tego uruchomiliśmy punkt skupu i sprzedaży palet dla mieszkańców Wrocławia i woj. dolnośląskiego. Nasz skup palet Katowice przyjmuje palety o zróżnicowanym stopniu zużycia i zniszczenia.

Jeśli w Twojej firmie znajdują się stare i podniszczone palety euro, które nie są już używane, skontaktuj się z naszymi doradcami. Dysponujemy własną flotą transportową, która umożliwia nam odebranie nieprzydatnych palet szybko i terminowo. Zajmujemy się sprzedażą i skupem nie tylko nowych palet EURO, ale również używanych i o niestandardowych, rzadziej spotykanych wymiarach. Nasza oferta skupu palet drewnianych we Wrocławiu dotyczy zarówno przedsiębiorstw jak i osób prywatny. Decydując się na świadome zarządzanie swoimi paletami, nie tylko zyskujesz finansowo, ale również dbasz o środowisko naturalne.

Wymiana europalet i recykling palet drewnianych Legnica, Wrocław, Wałbrzych

Proces dużej eksploatacji palet drewnianych powoduje, że prędzej czy później, każdy przedsiębiorca zastanawia się, co zrobić z paletami zniszczonymi bądź uszkodzonymi w takim stopniu, że nie są już bezpieczne w dalszym użyciu. Obecnie obowiązujące przepisy prawa w Polsce narzucają przedsiębiorcom odpowiedzialne rozwiązanie tego problemu. Nieużywane palety drewniane nie mogą zostać po prostu wyrzucone na śmietnik, ponieważ muszą zostać przekazane do punktu recyklingu palet drewnianych Wrocław. Jeśli szukasz usługi w innej lokalizacji, odwiedź skup palet Wałbrzych.

Jeśli w Twojej firmie piętrzą się stosy zniszczonych lub uszkodzone europalet, skorzystaj z naszej oferty recyklingu palet drewnianych. Dzięki własnej flocie transportowej odbierzemy od Ciebie każdą ilość uszkodzonych palet drewnianych i poddamy recyklingowi lub specjalistycznej naprawie we Wrocławiu. W ten sposób wspólnie możemy szerzyć odpowiedzialne podejście do biznesu. Co więcej, wydajemy specjalne zaświadczenia, potwierdzające przekazanie europalet do recyklingu, co daje możliwość ubiegania się o zwolnienie z opłat na rzecz środowiska naturalnego. 

Palety nietypowe na zamówienie Wrocław

Chociaż palety plastikowe próbują przebić się na rynku, to właśnie palety drewniane są najczęściej wybieranymi do transportu i przechowywania w dużych i mniejszych firmach. Zdecydowanie znacząca większość produkowanych przez naszą firmę we Wrocławiu palet drewnianych, stanowią palety typowe o standardowych wymiarach.  Dzięki zunifikowanym rozmiarom są one akceptowane w handlu międzynarodowym, co ułatwia prowadzenie interesów. Są jednak przedsiębiorstwa, których działalność wymaga zastosowania palet drewnianych o nietypowych, oryginalnych wymiarach.

Jako producent palet drewnianych z Wrocławia mamy ogromne doświadczenie w wytwarzaniu palet nietypowych, na indywidualne zamówienie. Nasi specjaliści w sposób szybki i fachowy przygotowują indywidualny projekt palety na zamówienie, uwzględniając nawet największe wymagania zamawiającego. Zrobimy wszystko, aby Twoja Firma w Kłodzku mogła szybko przejść do wykorzystywania naszych palet o niestandardowych wymiarach, wykonanych na specjalne zamówienie. Jako producent europalet Wrocław prowadzimy również naprawę drewnianych palet nietypowych.

Serwis europalet woj. dolnośląskie

Aby palety drewniane od producenta mogły być przydatne i wykorzystywane w transporcie przez długie lata, należy na bieżąco dbać o ich stan i strukturę. Dotyczy to m.in palet drewnianych wykonanych z mokrego drewna. Takie europalety nie zawsze posiadają prawidłową wilgotność, co może negatywnie wpływać na ich eksploatacje. To, w jaki sposób i w jakich warunkach przechowywane są palety drewniane, wpływa na ich przydatność. 

Te palety drewniane, które nie są składowane pod zadaszeniem, są stale narażone na opady atmosferyczne. Wysokie zawilgocenie europalet może uszkodzić ich wewnętrzną strukturę oraz wpłynąć szkodliwie na udźwig palety. Właśnie dlatego uruchomiliśmy we Wrocławiu profesjonalny serwis palet drewnianych, który w szybki i niedrogi sposób zadba o Twoje palety przemysłowe. Nasza serwis europalet Wrocław wykona specjalistyczne suszenie europalet i palet przemysłowych dzięki sprawdzonej metodzie, opracowywanej przez lata. Dokonujemy również naprawy uszkodzonych europalet lub wymiany na nowe egzemplarze.

Kontakt

Robotnicza 42A, 53-608 Wrocław, 53-608
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.