slider-hgv.jpg
Aktualności

Standard fitosanitarny palet drewnianych HGV Nowy Sącz

8 kwietnia 2021

Aktualnie głównym sposobem przygotowania palet drewnianych HGV i skrzyń drewnianych, tak aby spełniały one normę fitosanitarną ISPM-15, jest obróbka cieplna. Do dnia 18 marca 2010 roku dopuszczalna była także fumigacja bromkiem metylu. Ze względu jednak na pozostawanie w drewnie toksycznych resztek, została ona zakazana...

Czym jest standard fitosanitarny dla palet drewnianych HGV Katowice

31 marca 2021

Palety drewniane Katowice HGV jak wszystkie opakowania funkcjonujące w obrocie towarowym muszą spełniać określone wymogi sanitarne. Mają przecież kontakt z artykułami, które trafiają do końcowych odbiorców. Zapraszamy do przeczytania artykułu o standardach fitosanitarnych stosowanych przy produkcji palet drewnianych HGV.

Palety drewniane Nowy Targ a ochrona środowiska

17 marca 2021

W dzisiejszej dobie, każdy prowadzący działalność gospodarczą, musi mieć świadomość, jak jego aktywność wpływa na otaczający nas świat. Poprzez ekstremalne zjawiska pogodowe takie jak powodzie, susze czy zmiany klimatu nasza planeta upomina się o szacunek dla otaczającej nas przyrody. Jednym z elementów, który bezwzględnie ma wpływ na środowisko naturalne, jest gospodarka opakowaniami...

3 ważne cechy palet drewnianych Częstochowa HGV

8 marca 2021

Co stanowi o tym, że palety drewniane Częstochowa HGV są naprawdę dobrym wyborem na rynku pełnym nowych i używanych palet EURO? Poznaj 3 cechy, które wyróżniają palety drewniane produkowane przez nas dla przedsiębiorców i osób indywidualnych na terenie woj. Śląskiego. To obowiązkowa wiedza, jeśli przymierzasz się do odwiedzenia punktu skupu i sprzedaży palet drewnianych w swojej okolicy.

Co stanowi o jakości palet drewnianych Poznań HGV?

27 lutego 2021

Palety drewniane produkowane przez firmę Poznań HGV są bardzo popularnym rozwiązaniem w obrocie towarowym. Z ich użyciem odbywa się transport najróżniejszych towarów zarówno w kraju, jak i Unii Europejskiej. W tym artykule skupimy się na tych cechach palet EURO, które decydują o ich jakości i przydatności dla krajowego przedsiębiorcy.

Transport magazynowy z paletami drewnianymi Skawina

19 lutego 2021

Nasze wyobrażenia o transporcie na paletach drewnianych jest dość stereotypowe. Dla większości z na  to drewniane stelaże, na których umieszcza się towary i wozi w różne rejony świata. Widok takich rozwiązań spotykamy na dziedzińcach firm, ale też w sklepach, przy robieniu codziennych zakupów. Prawdziwa rzeczywistość jest jednak bogatsza. W tym opracowaniu spróbujemy przybliżyć temat palet jednorazowych i skrzyń paletowych, a także tzw. gitterboxów.

Czy zakup palet drewnianych Bielsko-Biała to dobre przedsięwzięcie biznesowe?

10 lutego 2021

Jak każdy produkt, tak i palety drewniane mają cechy, którymi kierujemy się, dokonując ich zakupu. Mają one wpływ na eksploatację palet, a także na ekonomiczność ich nabycia. Jedną z nich jest cena. Na cenę palet drewnianych HGV Bielsko-Biała na pewno wpływ ma ich jakość. Posiadające certyfikat palety EURO lub EPAL gwarantują długoletnią eksploatację.

Meble z palet drewnianych Kielce – dobry czy zły wybór?

31 stycznia 2021

Meble z palet w restauracjach czy mieszkaniach nikogo już dziś nie dziwią. Restauratorzy chwalą sobie ich niską cenę oraz duże możliwości aranżacyjne. Właściciele mieszkań natomiast możliwość wykonania mebli we własnym zakresie, z udziałem własnej wyobraźni i poczucia estetyki. Palety drewniane jako materiał do budowy mebli wybierają najczęściej osoby, dla których ważny jest minimalizm i ochrona środowiska. Często jest to sposób na umeblowanie byłych pomieszczeń przemysłowych, zaadaptowanych na mieszkania, czyli tzw. loftów. Bez względu na to, jakimi przesłankami kierują się użytkownicy mebli z palet drewnianych HGV Kielce, można pokusić się o skatalogowanie zalet i wad takich rozwiązań. 

Funkcjonowanie magazynu z paletami drewnianymi HGV Olkusz

24 stycznia 2021

W tej części artykułu przedstawimy procesy, które mają miejsce w magazynie z towarami na paletach drewnianych HGV. Podobnie jak we wszystkich innych, zarówno małych, jak i olbrzymich, funkcjonują 4 procesy. Ich przebieg może być różny w zależności od organizacji magazynu, ale wszystkie są obecne w gospodarce magazynowej.

Palety drewniane Jastrzębie-Zdrój w funkcjonowaniu magazynu

13 stycznia 2021

Aktualnie, gdy obrót towarowy osiągnął gigantyczne rozmiary gospodarka magazynowa to oddzielna dziedzina wiedzy. Współczesne magazyny zajmują olbrzymie powierzchnie, a zarządzanie nimi przypomina kierowanie niezależnym podmiotem gospodarczym. Na proces magazynowania towarów na paletach drewnianych składają się działania związane z przechowywaniem towarów oraz działania operacyjne na powierzchni magazynowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.