slider-hgv.jpg
Aktualności

Funkcjonowanie magazynu z paletami drewnianymi HGV Olkusz

24 stycznia 2021

W tej części artykułu przedstawimy procesy, które mają miejsce w magazynie z towarami na paletach drewnianych HGV. Podobnie jak we wszystkich innych, zarówno małych, jak i olbrzymich, funkcjonują 4 procesy. Ich przebieg może być różny w zależności od organizacji magazynu, ale wszystkie są obecne w gospodarce magazynowej.

Palety drewniane Jastrzębie-Zdrój w funkcjonowaniu magazynu

13 stycznia 2021

Aktualnie, gdy obrót towarowy osiągnął gigantyczne rozmiary gospodarka magazynowa to oddzielna dziedzina wiedzy. Współczesne magazyny zajmują olbrzymie powierzchnie, a zarządzanie nimi przypomina kierowanie niezależnym podmiotem gospodarczym. Na proces magazynowania towarów na paletach drewnianych składają się działania związane z przechowywaniem towarów oraz działania operacyjne na powierzchni magazynowej.

Budowa łóżka z palet drewnianych Częstochowa

31 grudnia 2020

Pierwszą część naszego artykułu o budowie łóżka z palet drewnianych HGV Częstochowa zakończyliśmy w momencie, kiedy mamy już palety gotowe do łączenia ich w całość. Teraz należy przystąpić do tworzenia z nich stabilnej konstrukcji. O tym, jak udekorować łóżko z europalet, dowiecie się z naszego kolejnego artykułu.

Łóżko z palet drewnianych Łódź

20 grudnia 2020

W ostatnich latach moda na ekologiczny styl życia jest coraz bardziej powszechna. Widząc, w jakim stanie jest nasza planeta, coraz więcej osób stawia na wykorzystanie w codziennym życiu już istniejących przedmiotów. Nadawanie im drugiego życia stało się ważne i powszechnie akceptowane. Przydają się tutaj palety drewniane. Dlaczego?

Towar na paletach drewnianych Rzeszów, jako element gospodarki magazynowej

6 grudnia 2020

W dzisiejszej dobie, kiedy konsumpcja napędza światowe rynki, transport i magazynowanie milionów ton towarów jest działalnością strategiczną. Wielkie magazyny to świetnie zarządzane centra, posiadające nie tylko doskonałą infrastrukturę ale też system przepisów prawa regulujących ich działalność. Tymi, które reguluję sprawy techniczne pracy magazynów są instrukcje magazynowe.

Palety drewniane Mysłowice we wnętrzach - banalne czy niezwykłe?

28 listopada 2020

Wykorzystywanie palet drewnianych od producenta w aranżacjach wnętrz użytkowych i mieszkalnych to w tej chwili żadna nowość. Wyzwaniem jednak jest to, aby palety te były nie tylko funkcjonalne, ale tez niezwykłe. Chcemy, by ich wygląd świadczył o naszej osobowości, zainteresowaniach czy poczuciu estetyki. Co zrobić, aby tak było?

Nadstawki paletowe Bielsko Biała w transporcie

15 listopada 2020

Jesteśmy doskonale oswojeni z obecnością palet drewnianych od producenta, wykorzystywanych w transporcie i w organizacji magazynów. Nadstawki paletowe to zagadnienie mniej znane zwykłym zjadaczom chleba. Nie wszyscy wiedzą o istnieniu takiego rozwiązania, które jest bardzo przydatne w obrocie handlowym.

Przygotowanie ogródka z drewnianych nadstawek na palety z Opola

8 listopada 2020

W ostatnim artykule pisaliśmy o tym, jak wykorzystać nakładki na palety drewniane Opole do hodowli roślin. Mieliśmy na uwadze ogródki przydomowe, a także tarasy i balkony. Dzisiaj skupimy się na temacie przygotowania skrzynek z nadstawek do sadzenia i siania roślin. Aby nasze nasionka zmieniły się w okazałe i pyszne rośliny muszą mieć odpowiednie podłoże. Dobra ziemia zapewni im składniki odżywcze potrzebne do wzrostu i wydania owoców.

Nadstawki drewniane na palety Chrzanów – nietypowe wykorzystanie.

28 października 2020

Nadstawki paletowe to wyposażone w zawiasy ograniczniki, które powodują, że palety zamieniają się w skrzynie. Nadstawki drewniane mogą być różnych rozmiarów, podobnie jak palety na naszych składach. Najpopularniejsze są jednak te, o wymiarach 1200x800mm, czyli odpowiadające wielkości europalety. Fakt, iż posiadają zawiasy (cztery lub sześć z zależności od potrzeb) ułatwia ich montaż. Jak inaczej można je wykorzystać?

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.