slider-hgv.jpg
Aktualności

Jak naprawić uszkodzone palety drewniane? HGV Producent

15 lipca 2024

Naprawa uszkodzonych palet drewnianych to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które może pomóc firmom i osobom prywatnym w oszczędnościach. Poprzez naprawę palet możliwe jest przedłużenie ich życia użytkowego oraz minimalizacja odpadów, co wpisuje się w idee zrównoważonego rozwoju.

Ceny palet drewnianych w skupie w 2024 roku. Ile obecnie kosztuje paleta EURO?

17 maja 2024

Sprawdź najnowsze ceny palet drewnianych w skupie na rok 2024. Dowiedz się, ile obecnie kosztuje paleta EURO, która w ostatnim czasie osiągnęła średnią cenę 35 zł za sztukę. Przeczytaj nasz artykuł, aby poznać aktualne stawki oraz czynniki wpływające na ich wartość. Zaktualizowane informacje pomogą Ci w lepszym planowaniu zakupów i sprzedaży palet drewnianych. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

Jak skup palet może usprawnić logistykę twojej firmy?

21 lutego 2024

Skup palet stanowi istotny element w usprawnieniu logistyki przedsiębiorstw, oferując rozwiązania dla efektywniejszego zarządzania przestrzenią magazynową oraz optymalizacji kosztów. Proces ten pozwala na zwolnienie miejsca zajmowanego przez niepotrzebne palety i umożliwia generowanie dodatkowych przychodów.

7 nieoczywistych zastosowań palet drewnianych

15 stycznia 2024

Odkryj niestandardowe zastosowanie palet drewnianych. 7 kreatywnych rozwiązań dla domu i ogrodu. Sprawdź porady producenta palet HGV. Odkryj, jak z pomocą palet możesz łatwo odmienić wygląd swojego domu i ogrodu, nadając im oryginalny i nowoczesny charakter.

Kompleksowy przewodnik po paletach drewnianych | Poradnik HGV

22 października 2023

Palety Euro to nieodłączny element transportu towarów na całym świecie. Jak wybrać jakościowe palety drewniane? Lider w produkcji palet drewnianych, firma HGV w niniejszym artykule odkrywa tajemnice tego produktu, omawiając jego cechy, zastosowania, proces produkcji, zalety i wady. Czytaj porady eksperta z branży i dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu.

Zapobieganie pojawieniu się pleśni na paletach drewnianych, wyzwaniem dla użytkowników

31 sierpnia 2023

Palety drewniane są dziś wszechobecne w obrocie towarowym. Trudno sobie wyobrazić handel krajowy i międzynarodowy bez tych funkcjonalnych nośników. Są one jednak zbudowane z naturalnego surowca, jakim jest drewno.  A ono narażone jest na niepożądane działanie  czynników zewnętrznych, jaki jest między innymi pleśń. W związku z tym, producenci, dystrybutorzy i użytkownicy stają przed pytaniem: Jak poradzić sobie z pleśnią?

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.