slider-hgv.jpg

Skup palet EURO Poznań, Katowice, Warszawa, Jaworzno

skup euro palet

Skup europalet Poznań, Katowice, Warszawa

W trosce o środowisko naturalne szukamy co raz to lepszych i nowszych rozwiązań mających na celu redukcję zużywanych materiałów. Dlatego właśnie stawiamy na recykling palet drewnianych Będzin. Oprócz profesjonalnej produkcji europalet dla firm i sprzedaży palet transportowych zajmujemy się również kompleksowym skupem jednorazowych palet drewnianych, palet EURO, oraz drewnianych palet przemysłowych. Nasz skup przyjmuje palety drewniane dla firm w różnym stanie technicznym – nawet te z widocznymi uszkodzeniami. Zapewniamy szybką oraz profesjonalną obsługę w naszym skupie europalet w Będzinie, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

Jesteśmy do Państwa usług – serdecznie zapraszamy do współpracy różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz sklepy, które zmagają się z nadmierną ilością europalet i palet przemysłpwych. Pozbycie się nieużywanych palet EURO zwolni wcześniej okupowaną przez stertę wyrobów przestrzeń magazynową. Prowadzimy skup palet drewnianych dla firm w różnych ilościach. Naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Będzina i okolic, ale nie tylko – zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub poprzez wypełnienie poniższego formularza.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.