slider-hgv.jpg

Regeneracja palet drewnianych Wrocław, Opole, Rzeszów, Chrzanów

Regeneracja i suszenie palet drewnianych Wrocław, Opole, Rzeszów

Odpowiednie wysuszenie drewna do produkcji palet drewnianych dla firm nie jest proste. Tego rodzaju proces jest bardzo skomplikowany i wymaga użycia specjalistycznych oraz technicznie zaawansowanych urządzeń, które jako sprawdzony producent palet mamy w posiadaniu w naszym punkcie we Wrocławiu. Zajmujemy się także profesjonalną regeneracją palet drewnianych w Częstochowie oraz naprawą europalet i palet przemysłowych. Dzięki zdobywanemu latami doświadczeniu w produkcji palet transportowych dla firm oraz ciągłemu szukaniu coraz to nowszych i lepszych rozwiązań oferowane przez nas usługi wykonywane są nie tylko profesjonalnie, ale i szybko oraz kompleksowo m.in w Opolu.

Mają Państwo problemy z grzybem, a może stare lub uszkodzone palety drewniane, które wymagają suszenia, regeneracji, czy naprawy i tylko zbierają kurz oraz zabierają cenne, magazynowe miejsce? Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych regeneracją palet drewnianych dla firm. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, lub mailową, a także poprzez dostępny poniżej formularz kontaktowy.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.