slider-hgv.jpg
Nadstawki paletowe Bielsko Biała w transporcie
15 listopada 2020

Nadstawki paletowe Bielsko Biała w transporcie

Jesteśmy doskonale oswojeni z obecnością palet drewnianych od producenta, wykorzystywanych w transporcie i w organizacji magazynów. Nadstawki paletowe to zagadnienie mniej znane zwykłym zjadaczom chleba. Nie wszyscy wiedzą o istnieniu takiego rozwiązania, które jest bardzo przydatne w obrocie handlowym.

Nadstawki drewniane są idealne do transportu a także magazynowania towarów, tam gdzie mamy do czynienia z paletami EURO, choć nie tylko z nimi. Wykorzystanie nadstawki paletowej umożliwia uzyskanie dodatkowych powierzchni transportowych. Ustawione na paletach, wyposażone w zawiasy wyroby, pozwalają utworzyć skrzynie o dowolnej wysokości. Zawiasy, jest ich cztery bądź sześć, są galwanizowane. Bolce zabezpieczające są ustawione tak, ze przeciwdziałają przechyleniu się poszczególnych nadstawek ustawionych jedna na drugiej.

Tak skonstruowane drewniane pudł, eliminują konieczność stosowania opakowań tekturowych, blaszanych bądź plastikowych. Fakt, że nadstawki paletowe ze składu w Bielsku-Białej są bardzo łatwe w montażu powoduje, że skrzynie o pożądanych wymiarach można utworzyć wszędzie i bardzo szybko. Dzięki nadstawce drewnianej towar nie przemieszcza się. Jeśli dodatkowo zainstalujemy przegrody, nie tylko oddzielimy przedmioty od siebie, ale też zwiększymy ich stabilność, co daje gwarancję bezpiecznego przewozu towarów, bez względu na odległość.

Z czego powstają naddstawki paletowe?

Drewniana nadstawka paletowa stanowi z drewnianą paletą jedną całość. Jest wykonana z heblowanego drewna najwyższej jakości (np. sosny północnoeuropejskiej, świerku szwedzkiego), które wcześniej poddane zostało obróbce termicznej. Zapewnia to nastawce długą żywotność i odporność na ataki insektów oraz gwarancję, że nadstawka przez długi czas będzie też wolna o sinizm. Takie nadstawki spełniają normy fitosanitarne ISPM 15 i są dopuszczone do obrotu na całym świecie. Mają postać modułową, a więc prosto je złożyć i dowolnie łączyć.

Gdzie kupić wytrzymałe nadstawki na palety?

Zarówno palety jak i nadstawki paletowe najlepiej jest kupować z profesjonalnych punktach skupu i sprzedaży palet drewnianych. Da to nam gwarancję zakupu towaru najwyższej jakości, pochodzącego z pewnego źródła i spełniającego wymagane prawem normy. Specjalistyczne skupy oferują także nadstawki o niestandardowych wymiarach, na specjalne zamówienia klienta. Zastępują one kartonowe pudełka, są bardziej wygodne i ekonomiczne. Na nadstawkach może nadrukować nazwę lub logo firmy. Będą wtedy reklamować naszą działalność i jednocześnie łatwiej je będzie zlokalizować wśród innych, znajdujących się w środkach transportu bądź magazynie. Należy bowiem nadmienić, że drewniane nakładki paletowe doskonale się sprawdzają nie tylko w transporcie ale także, w sprawnie prowadzonej gospodarce magazynowej. Wiele ze skupów palet nie tylko oferuje nadstawki do sprzedaży, ale też gwarantuje ich przewóz na wskazane prze klienta miejsce. Jeśli więc  potrzebujecie dobrego rozwiązania logistycznego, warto swoją uwagę skierować na drewniane nakładki na palety.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.