slider-hgv.jpg
Bielsko-Biała

Palety drewniane od producenta Bielsko-Biała

Serwis europalet woj. śląskie

Niestety palety drewniane, tak jak wszystko na świecie, podlegają działaniu czasu, Na ich wytrzymałość zdecydowany wpływ ma to, z jakiego drewna je wyprodukowano, oraz to gdzie i w jaki sposób były składowane. Palety wytworzone z wilgotnego drewna lub trzymane bez jakiegokolwiek zadaszenia, mają widocznie krótszy czas eksploatacji niż palety drewniane od producenta z Bielska-Białej, składowane w suchym otoczeniu. Aby przywrócić wilgotnym europaletom właściwą wytrzymałość, warto skorzystać z usługi suszenia palet drewnianych.

Suszenie palet we własnym zakresie raczej nie da oczekiwanych efektów. Potrzebne jest fachowe działanie, a przede wszystkim odpowiednia wiedza o drewnie. HGV Bielsko-Biała posiada długoletnie doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów i to z powodzeniem. Dodatkowo skup palet Katowice zajmuje się również naprawą i serwisem palet drewnianych w obrębie województwa śląskiego. Jeśli posiadasz palety drewniane o standardowych i niestandardowych wymiarach, które wymagają naprawy, skontaktuj się z nami.

Palety drewniane na meble ogrodowe Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn

Palety drewniane to świetny i bardzo popularny pomysł na gustowne, a przede wszystkim ekologiczne meble ogrodowe. Wystarczy tylko kilka porządnych palet drewnianych zdobytych na skupie palet w Bielsku-Białej oraz odrobina wyobraźni, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju stoliki i sofy, które umilą popołudnia na tarasie czy w przydomowej altanie.

Dzięki temu, że używane palety drewniane są łatwo dostępne i proste w produkcji, mogą być wykorzystywane zarówno w swojej oryginalnej formie jak i w spersonalizowanej wersji np. pokryte bejcą, farbą kredową czy lakierem. Wszystko zależy od naszych upodobań. Jeśli uważasz, ze palety drewniane mogłyby zagościć w Twoim salonie, biurze czy ogrodzie jako oryginalne, a przede wszystkim ekologiczne meble, skontaktuj się z naszymi fachowcami, którzy pomogą w doborze odpowiednich egzemplarzy do Twojego projektu.

Wymiana palet drewnianych w Bielsku-Białej

Stałe korzystanie z palet drewnianych w firmie może doprowadzić do ich uszkodzenia lub zmniejszenia wytrzymałości. Zgodnie z obowiązującym prawem, podniszczone palety drewniane należy przekazać odpowiedniej firmie do recyklingu. Dzięki własnej flocie transportowej jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie zużyte palety i na miejscu w Twojej firmie w Bielsku-Białej, wymienić je na nowe, nieużywane egzemplarze.

Jeśli natomiast interesuje Cię bardziej ekonomiczny wariant, oferujemy wymianę zniszczonych palet drewnianych, na sprawne, ale używane egzemplarze. W ten sposób nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale przyczyniasz się do ochrony środowiska. Odbieramy palety drewniane o standardowych i niestandardowych wymiarach w każdej ilości. 

Producent palet drewnianych Bielsko-Biała

Palety drewniane od producenta to obecnie must have każdej firmy, która zajmuje się transportem towarów. W końcu są one niezbędne zarówno podczas przewożenia towarów jak i ich przechowywaniu. Wytwarzane w naszym zakładzie europalety HGV są wykonane z wysokiej jakości drewna o wyjątkowo niskiej wilgotności, i chwalone są przez wszystkich naszych klientów. Zdobyte przez lata doświadczenie w pracy z drewnem, dało nam fundamenty pod produkcję solidnych palet drewnianych w Bielsku-Białej. 

Nasze palety drewniane w procesie produkcji przechodzą wielopoziomowe testy, po to, abyśmy mogli zagwarantować najlepszy udźwig i wytrzymałość naszym klientom. Jeśli poszukujesz zakładu, który dostarczy Twoje firmie zarówno nowe, jak i używane europalety, skontaktuj się z naszymi handlowcami. Zapewniamy konkurencyjne ceny i bezpieczny transport.

Skup i sprzedaż palet drewnianych Bielsko, Pszczyna, Żywiec

Czy wiedziałeś, że wyrzucanie zużytych i podniszczonych palet drewnianych w nieprzeznaczone do tego miejsca, nie jest do końca legalne? To oczywiste, że w działalności każdej dużej firmy produkcyjnej dochodzi do momentu, kiedy połamane i zniszczone europalety piętrzą się w ukryciu, tworząc powoli wielki stos. Jest na to jednak prosty sposób. Wystarczy skorzystać z naszego punktu skupu i sprzedaży palet drewnianych w Bielsku-Białej. Obsługujemy klientów z całego woj. śląskiego m.in z Pszczyny, Żywca czy Cieszyna.

Nie zostawimy Cię z tym problemem. Po otrzymaniu telefonu i ustaleniu miejsca odbioru, w ciągu 24 h jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie niepotrzebne i uszkodzone europalety. W ramach prowadzonego skupu europalet Bielsko-Biała, odebrane palety przechodzą przez dokładną selekcję i jeśli nie nadają się do naprawy, są przez nas utylizowane. Każdorazowo po przekazaniu nam palet drewnianych do recyklingu, potwierdzamy ten fakt wystawieniem specjalnego certyfikatu, który umożliwia ubieganie się o zwolnienie z opłaty na rzecz środowiska.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.