slider-hgv.jpg
Katowice

Skup sprzedaż palet drewnianych w Katowicach

Punkt skupu i sprzedaży europalet Katowice, Mysłowice, Chorzów

Palety drewniane od producenta są dominujące na rynku towarowym. Funkcjonuje ich ponad 70 mln na całym świecie. Jako producent palet z Katowic o długoletnim doświadczeniu mamy na względzie ekologiczne aspekty naszej działalności. Chcąc chronić środowisko naturalne w zakresie naszego zainteresowania znalazł się także skup palet Katowice. Nasza Firma skupuje palety drewniane o różnym stopniu zużycia. Jeśli jesteś dysponentem europalet, które nie znajdą już zastosowania, skontaktuj się z naszą Firmą.

Skup palet Katowice

Własnym transportem odbierzemy palety, nawet te o dużym stopniu zużycia i z poważnymi uszkodzeniami. Prowadzimy także sprzedaż i skup, zarówno nowych jak i używanych palet EURO oraz tych o niestandardowej konstrukcji w Chorzowie i Mysłowicach. Skup palet w Katowicach odwiedzają zarówno przedsiębiorcy jak i osoby prywatne. Prowadząc właściwą gospodarkę paletami nie tylko chronisz środowisko naturalne, ale też uzyskujesz wymierne efekty finansowe.

Katowice

Palety drewniane od producenta Katowice

Palety drewniane są najczęściej stosowanym sposobem przechowywania i transportu wyrobów przemysłowych. Jako producent palet drewnianych Katowice dostarczamy europalety i palety przemysłowe od wielu lat. Wytwarzamy palety drewniane najwyższej jakości. Cały proces wytwarzania palet, począwszy od pozyskiwania drewna, do efektu końcowego, jakim jest gotowa paleta podlega ścisłej kontroli naszych wykwalifikowanych pracowników.

Zarówno drewno jak i końcowy wyrób poddawane są licznym testom. Nasze palety EURO są wytrzymałe i spełniają wymogi ochrony środowiska. Naszymi stałymi klientami są zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa. Dajemy gwarancję, że oferowane przez nas palety przemysłowe posiadają odpowiedni stopień wilgotności, a co za tym idzie zapewniają deklarowany udźwig. Jeśli więc Twojemu Przedsiębiorstwu zależy na bezpiecznej i pewnej współpracy w ramach której, otrzyma wyrób najwyższej jakości, skontaktuj się na naszymi handlowcami.

Serwis palet EURO Katowice, Czeladź

Nabywając palety drewniane zakładamy, że będą nam służyć przez wiele lat. Aby jednak tak było, należy zapewnić im bezpieczne warunki przechowywania. Szczególnie dotyczy to palet wykonanych z mokrego drewna. Takie palety bowiem nie zawsze posiadają prawidłową wilgotność, co wpływa niekorzystnie na ich walory użytkowe. Ich wartość jest mniejsza niż palet wyprodukowanych z drewna ze składu. Dlatego tak ważne jest wykonywanie serwisu europalet i palet przemysłowych w Katowicach. Jakość składowania palet istotnie wpływa na ich żywotność.

Te składowane na wolnym powietrzu, bez zadaszenia i innej ochrony, są narażone na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Opady mogą zmienić wewnętrzną strukturę palet, a co za tym idzie ich udźwig.  Ich użytkowanie przestaje więc być bezpieczne zarówno dla towarów, jak i ludzi obsługujących palety.  Dlatego tak bardzo ważne jest ich właściwe serwisowanie. Producent palet drewnianych profesjonalnie i z wykorzystaniem nowatorskich metod wysuszy palety drewniane z firm w Katowicach czy Czeladzi. Czas wykonania takiego zabiegu jest krótki, a efekt długofalowy. Po wysuszeniu palety, właściwie przechowywane, mogą funkcjonować w przedsiębiorstwie wiele lat.

Producent palet nietypowych i standardowych Śląsk

Obecnie na rynku towarowym funkcjonują różnego rodzaju palety. Większość z nich to palety typowe, o zunifikowanych wymiarach, Są one akceptowane w handlu prowadzonym na całym świecie. Są jednak firmy, niektóre nawet bardzo duże, które prowadzą działalność wymagającą palet o nietypowych wymiarach. Nasza Firma z dużym sukcesem produkuje palety niestandardowe, na indywidualne zamówienie klientów z Katowic, Chorzowa, Łazisk Górnych. Mamy duże doświadczenie w ich realizacji.

Nasi technicy szybko i profesjonalnie wykonują projekt palet drewnianych w nietypowych wymiarach, uwzględniając wszelkie sugestie zamawiającego. Realizacja projektu następuje niezwłocznie. Zrobimy wszystko, aby Twoja Firma mogła jak najszybciej korzystać z palet, które wykonaliśmy zgodnie z indywidualnym życzeniem. Jako producenci oferujemy też naprawę drewnianych palet nietypowych w Katowicach. Nasza wiedza i praktyka dają pewność, że wyprodukowane bądź naprawione w naszym przedsiębiorstwie palety, będą służyć przez długie lata.

Recykling palet EURO i wymiana palet na nowe woj. Śląskie

Prawie każda funkcjonująca na rynku towarowym w Katowicach firma, korzysta z palet drewnianych. Są one niezbędne zarówno do magazynowania jak i transportu wyrobów. Procesowi temu towarzyszy stale problem, co zrobić z paletami zniszczonymi bądź uszkodzonymi w takim stopniu, że nie nadają się już do eksploatacji. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem nie wolno ich wyrzucać na śmietnik. Muszą być poddane recyklingowi, przeprowadzonemu przez specjalistyczną firmę. Takie zachowanie bowiem promuje ochronę środowiska, co w obecnej dobie ma szczególne znaczenie.

Jeśli więc posiadasz zużyte lub uszkodzone palety drewniane zwróć się do naszego punktu recyklingu palet w Katowicach. Z pomocą posiadanej bazy transportowej odbierzemy je od Ciebie i poddamy profesjonalnemu recyklingowi lub naprawimy. Tym sposobem wspólnie przyczynimy się do wypracowania proekologicznych metod współpracy. Wydamy także zaświadczenie o przeprowadzeniu recyklingu palet drewnianych, które umożliwi zwolnienie z opłat na rzecz środowiska naturalnego. Korzyść więc będzie podwójna, jedna to dobro środowiska, druga to zysk finansowy.

Kontakt

Warszawska 36, 40-009 Katowice, Śląskie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.