slider-hgv.jpg

Produkcja i sprzedaż palet drewnianych Kraków, Łódź

sprzedaż euro palet

Palety drewniane od producenta, sprzedaż Kraków, Łódź

Nasze palety drewniane dla firm wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji palet EURO oraz znajomość potrzeb Klientów na Śląsku pozwoliło nam na proponowanie możliwie najlepszych rozwiązań dla transportu palet drewnianych. Oferujemy produkcję palet przemysłowych i transportowych o standardowych rozmiarach w Krakowie i Łodzi. Wykonujemy również palety drewniane dla firm na wymiar pod indywidualne zamówienie. Wszystkie europalety spod naszej produkcji wyróżnia wysoka trwałość oraz odporność na odkształcenia. Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych europalet dla firm. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

Oferujemy m.in.:

  • palety EURO - nowe

  • palety EURO - używane w I i II gatunku.

  • palety drewniane nietypowe - stworzone według specyfikacji klienta

  • palety drewniane przemysłowe - nowe i używane

  • drewniane nadstawki paletowe

Dysponujemy taborem samochodowym i możemy dostarczyć palety drewniane Będzin w dowolne miejsce na terenie Polski i Unii Europejskiej .

sprzedaż euro palet - obsługa dużych firm

Obsługa dużych firm Katowice, Kraków, Wrocław

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój pozwala nam na obsługę zarówno małych, jak i dużych firm. Zapewniamy terminowe dostawy palet drewnianych w Kielcach, Rzeszowie, Katowicach, Poznaniu, Opolu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Częstochowie. Potrzebujesz większej ilości palet? Żaden problem. Skontaktuj się z nami!

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.