slider-hgv.jpg
Wałbrzych

Skup sprzedaż palet drewnianych Wałbrzych

Producent palet drewnianych Wałbrzych

Wytwarzamy palety drewniane dla firm i osób prywatnych w Wałbrzychu oraz całym woj. dolnośląskim. Gwarantujemy naszym klientom szeroki wybór wytrzymałych palet EURO, które będą służyć przez lata. W firmie produkującej palety drewniane, ważne jest nie tylko to, z jakiego drewna zostały wykonane dane egzemplarze, ale również to, w jaki sposób były składowane i konserwowane. 

Wybierając palety drewniane na składzie w Wałbrzychu, warto również zwrócić uwagę na poziom wilgotności palet drewnianych. Tworzone przez nas w  Wałbrzychu palety drewniane, zanim przekażemy je do punktu skupu i sprzedaży palet są wielokrotnie testowane oraz dezynfekowane.  Wszystko po to, abyśmy mogli dać klientom HGV palety drewniane produkt z najwyższej półki, przy najniższej możliwej cenie.

Recykling i wymiana palet EURO Wałbrzych i Dolny Śląsk

Zniszczone i połamane palety drewniane powinny zostać odpowiednio zabezpieczone.  Aktualnie obowiązujące prawo zabrania wyrzucania połamanych palet drewnianych na wysypiska. Powinno się przekazać je odpowiedniej firmie, która przystąpi do procesu recyklingu palet drewnianych w Wałbrzychu. Firma HGV Palety Drewniane Wałbrzych to firma, która stara się działać w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. 

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo każdego dnia korzysta z palet drewnianych i szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się ich recyklingiem – skontaktuj się z nami! Dostosowując się do Twojego kalendarza, możemy odebrać z Twojego magazynu zniszczone palety drewniane i zająć się ich recyklingiem. Co więcej, w tym samym dniu możemy dostarczyć Ci nowe bądź używane palety drewniane, które posłużą Ci przez kolejne lata.

Skup i sprzedaż palet EURO Wałbrzych, Kłodzko, Świdnica

Dysponujemy szerokim asortymentem palet drewnianych. Na naszym składzie znajdą Państwo zarówno nowe, jak i używane palety drewniane o standardowych wymiarach. Oprócz tego przyjmujemy od naszych klientów używane palety drewniane o niestandardowych rozmiarach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla części przedsiębiorców nietypowe palety drewniane mogą być lepszym wyborem, dlatego oprócz używanych egzemplarzy, wykonujemy również nowe palety drewniane na wymiar pod indywidualne zamówienie.

Nasz skup oferuje konkurencyjne ceny mieszkańcom Kłodzka, Wałbrzycha oraz Świdnicy. Wszystkie palety, które znajdują się na naszym składzie w Wałbrzychu, posiadają odpowiedni poziom wilgotności oraz zostały odpowiednio odkażone.  Szukasz nowych lub używanych palet w woj. dolnośląskim? Skontaktuj się z handlowcami HGV Palety drewniane Wałbrzych już teraz. A może interesuje Cię inna lokalizacja? Odwiedź nasz skup palet Katowice i sprawdź szeroki wybór palet nowych i używanych.

Ochrona palet drewnianych w Wałbrzychu

Od lat zajmujemy się profesjonalną produkcją palet drewnianych zarówno w Wałbrzychu, jak i w całej Polsce. Nasze palety drewniane trafiają nie tylko na rynek europejski, ale także światowy. Stale pracujemy nad najlepszymi sposobami produkcji wytrzymałych palet drewnianych. Oprócz renowacji i naprawy palet drewnianych w Wałbrzychu wprowadziliśmy do naszej oferty także zabieg ochrony palet EURO.

Dla chętnych klientów, którzy chcą być pewni, że ich palety drewniane są wolne od szkodników i nie grozi im pleśń czy grzyb proponujemy zabieg specjalistycznego osuszania palet drewnianych wraz z ozonowaniem. Ozon to gaz, który ma właściwości wirusobójcze i bakteriobójcze. Dzięki trzeciemu atomowi tlenu jest w stanie wybić z dezynfekowanej powierzchni zarodniki pleśni, grzybów oraz większości szkodników. 

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.