slider-hgv.jpg
Poznań

Palety drewniane od producenta Poznań

Palety drewniane w Poznaniu od producenta

Oferujemy na sprzedaż sprawdzone palety drewniane od producenta z Poznania. Posiadamy duże doświadczenie, a nasze wyroby są solidne i znajdują wielu nabywców w Wielkopolsce i całym kraju. W obecnej chwili, prawie każde przedsiębiorstwo produkcyjne, korzysta z palet drewnianych. Są one najpopularniejsze w obrocie towarowym. Palety drewniane są nieodzowne nie tylko w transporcie produktów, ale też w ich magazynowaniu.

Jako uznany producent palet od lat współpracujemy z małymi i większymi firmami, co spowodowało, że mamy grupę stałych odbiorców naszych wyrobów w kraju i Unii Europejskiej. Drewniane palety przez nas produkowane charakteryzują się odpowiednim stopniem wilgotności, co sprawia, że ich eksploatacja może trwać przez długi czas. Oferujemy nasze wyroby po atrakcyjnych cenach specjalnie dla firm z Poznania. Jeśli więc chcesz otrzymać produkt najwyższej jakości i w dobrej cenie, nawiąż kontakt z naszymi handlowcami.

 

Renowacja i naprawa palet drewnianych Poznań

Duże doświadczenie w produkcji palet drewnianych w Poznaniu pozwala nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby nowych klientów. Mając świadomość, że palety standardowe nie sprawdzają się w każdej firmie, wytwarzamy i naprawiamy palety o nietypowych i rzadko spotykanych wymiarach. Jesteśmy gotowi do produkcji niestandardowych palet na indywidualne zamówienie naszego klienta.

Przyjmujemy wyzwanie realizując nietypowe zlecenia, polegające na wytworzeniu palet innych niż wszystkie. Tym sposobem chcemy sprawić, aby Twoja Firma nie potykała się o trudności związane z transportem i magazynowaniem towarów. Oferowane przez nas palety są rodzimej produkcji i dają gwarancję najwyższej jakości. Temu samemu celowi służy świadczona przez nas usługa renowacji i naprawy palet nietypowych w Poznaniu. Poszukujesz podobnych usług w innym mieście? Odwiedź nasz skup palet Katowice.

Recykling palet przemysłowych Wielkopolska

Intensywnie używane palety, podobnie jak inne wyroby, ulegają zużyciu i licznym uszkodzeniom. Obowiązujące w Polsce prawo nakazuje, aby nienadające się do dalszego użytku palety, poddać recyklingowi. Powinna to zrobić wyspecjalizowana firma z Poznania, która ma doświadczenie w recyklingu palet przemysłowych. Naszej firmie bardzo leży na sercu dbałość o środowisko naturalne. Dlatego wszystkie nasze działania mają charakter proekologiczny.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który w swojej działalności używa palet drewnianych, to w przypadku, gdy chcesz się pozbyć tych zużytych i zniszczonych, skorzystaj z naszej oferty wymiany palet drewnianych na nowe. Dzięki posiadanym przez nas środkom transportu odbierzemy od Ciebie palety nie nadające się do dalszego wykorzystywania i zamienimy je na nowe. Odbierając palety przeznaczone do recyklingu, wydajemy zaświadczenie potwierdzające ten fakt. Dzięki niemu przedsiębiorca może uniknąć płacenia podatku związanego z ochroną środowiska. Zysk jest więc podwójny, ekonomiczny i ten trudniejszy do wymierzenia, ochrona naszego środowiska.

Skup i sprzedaż europalet woj. wielkopolskie

Jesteśmy znanym i szanowanym producentem i dostawcą palet przemysłowych. W związku z tym jednak, że nie jest nam obojętny stan środowiska naturalnego, zajmujemy się także skupem i sprzedażą palet drewnianych w Poznaniu, Kaliszu, Lesznie, Koninie. Część z nich przecież może być wykorzystana do wytworzenia nowych, pełnowartościowych produktów, które zostaną wykorzystane przez przedsiębiorców z Wielkopolski. Każdy więc, kto jest dysponentem starych i zużytych palet, może się skontaktować z naszym punktem skupu i sprzedaży palet Poznań.

Chętnie je przyjmiemy. Nawet te bardzo uszkodzone oraz o znacznym stopniu zużycia. Naszymi klientami w tym zakresie mogą być zarówno przedsiębiorcy jak i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej. Skupujemy palety drewniane znormalizowane, jak i te o niestandardowych wymiarach. Pozbywając się zbędnych palet nie tylko uzyskasz dodatkowe środki finansowe, ale także wykażesz się obywatelską odpowiedzialnością, chroniąc środowisko naturalne. Dostosujemy się do terminu dostawy lub odbioru palet, który będzie wygodny dla Twojej firmy.

Serwis palet EURO Koszalin, Poznań, Konin

Aby palety EURO mogły być wykorzystywane w firmie wystarczająco długo, winny być odpowiednio serwisowane. Zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności spowoduje, że ich żywotność zostanie znacznie przedłużona. Dotyczy to szczególnie palet wykonanych ze świeżego drewna, których wilgotność jest z natury rzeczy, wysoka. Samodzielne suszenie takich palet jest ryzykowne, gdyż nie zawsze udaje się osiągnąć zamierzony cel.

Problem wilgotności palet dotyczy głównie przedsiębiorców, którzy przechowują palety na zewnątrz. Warunki atmosferyczne, głównie opady, wpływają negatywnie na ich „kondycję”. Aby uniknąć takich sytuacji powierz suszenie palet naszej firmie w Poznaniu. Wykonamy Serwis europalet wykonujemy szybko i profesjonalnie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Warto pamiętać, że palety drewniane o zbyt wysokim stopniu wilgotności są bardziej podatne na pleśń. Grzyby pleśni mogą stanowić realne zagrożenie dla towarów transportowanych na takich paletach, dlatego zawczasu warto skontaktować z serwisem palet drewnianych Poznań.

Kontakt

Półwiejska 25-3, 61-001 Poznań, Wielkopolskie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.