slider-hgv.jpg
Opole

Skup sprzedaż palet drewnianych Opole

Europalety od producenta Opole

Palety drewniane są najpopularniejszym rodzajem palet funkcjonującym na rynku towarowym. Na całym świecie w użyciu pozostaje około 70 mln takich palet. Są one niezbędne zarówno w transporcie towarów jak i ich przechowywaniu. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić pracę wielu przedsiębiorstw z Opola bez korzystania ze sprawdzonych palet drewnianych. Produkowane przez nas europalety HGV są doskonałej jakości. Wieloletnie doświadczenie w ich wytwarzaniu, pozwoliło nam wypracować właściwe metody postępowania i udoskonalić proces produkcji.

Nasze palety drewniane produkowane w Opolu charakteryzują się odpowiednim stopniem wilgotności. Zaleta ta powoduje, że gwarantują one właściwy udźwig i odpowiednio przechowywane, mogą być eksploatowane przez wiele lat. Posiadamy wielu klientów, których zaufaniem cieszymy się od lat. W kręgu ich zainteresowania są także palety EURO. Wytwarzamy je z zachowaniem wszelkich rygorów wynikających z obowiązujących, w tym zakresie, przepisów prawa. Dzięki temu spełniają one zadania na rynku krajowym i w innych państwach europejskich. Jeśli więc chcesz nabyć niezawodne palety drewniane, skontaktuj się z naszymi handlowcami. Prowadzimy również produkcję palet drewnianych o niestandardowych wymiarach, na specjalne zamówienie klientów z Opola.

Punkt skupu i sprzedaży palet drewnianych Opole, Kluczbork, Nysa

Obowiązujące w Polsce unormowania prawne zakazują wyrzucania zużytych i zbędnych palet drewnianych na wysypiska śmieci. W działalności każdego przedsiębiorstwa pojawiają się jednak palety, z którymi nie wiadomo co zrobić. Nasza firma prowadzi punkt skupu i sprzedaży palet drewnianych w Opolu. Co ważne, nasza firma obsługuje klientów z całego woj. opolskiego m.in z Kluczborka, Nysy, Strzelców Opolskich. Po zgłoszeniu zamówienia i ustaleniu terminu odbioru zabierzemy od Ciebie palety, które są już niepotrzebne.

W ramach prowadzonego skupu europalet Opole, uzyskane palety poddajemy dokładnej selekcji. Te, które da się naprawić poddajemy renowacji. Można je później odsprzedać. Niektóre z nich dalej służą celowi, dla którego je wyprodukowano. Inne natomiast są wykorzystywane do wytwarzania mebli lub innych sprzętów użytkowych dla mieszkańców Opola. Takie działania mają duże znaczenie proekologiczne i pozwalają chronić środowisko. Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej. Jeżeli więc nie wiesz, co zrobić z zalegającymi na terenie przedsiębiorstwa paletami drewnianymi, zgłoś się do nas. Na pewno rozwiążemy Twój problem. Dla osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań w innym mieście skup palet Katowice stanowi idealne połączenie doświadczenia i efektywności.

Serwis europalet w powiecie opolskim

Palety drewniane, jak każdy produkt, w miarę upływu czasu tracą swoje walory użytkowe. Na ich żywotność decydujący wpływ ma to, z jakiego drewna zostały wykonane, a także to jak są przechowywane. Palety wykonane z mokrego drewna lub przechowywane w obiektach bez zadaszenia posiadają zdecydowanie krótszy żywot niż palety składowane w warunkach zapewniających odpowiednią suchość. Aby przywrócić zamkniętym paletom pierwotną wytrzymałość, należy je profesjonalnie wysuszyć w serwisie palet drewnianych Opole.

Niestety stosowanie domowych sposobów tu nie wystarczy. Potrzebne jest fachowe działanie. Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów. Dzięki nim drewniane palety będą służyć jeszcze przez długie lata. Używając palet drewnianych należy pamiętać, że wilgoć nie tylko niszczy strukturę drewna, ale też jest znakomitą pożywką dla pleśni. Grzyby pleśni osłabiając drewno wpływają niekorzystnie na nośność palet, a co za tym idzie ich użyteczność w obrocie towarowym. Nasza firma nie tylko fachowo wysuszy europalety w serwisie w Opolu, likwidując wilgotność i pleśń, ale też usunie uszkodzenia mechaniczne Twoich palet. Nasz serwis palet drewnianych Opole jest kompletny i zapewni pełną ochronę Twoich palet.

Recykling palet drewnianych w Opolu

Eksploatacja palet drewnianych przez długi czas powoduje, że w końcu nie nadają się do dalszego używania. Zgodnie z polskim prawem, zużytych i zbędnych palet, nie wolno wyrzucać na śmietniska. Muszą zostać poddane recyklingowi przez uprawnione do tego firmy. Dla wielu przedsiębiorców to duży problem. Zalegające na składach zbędne palety nie są bowiem dobrą wizytówką firmy. Obowiązkowy recykling to działanie proekologiczne, mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Chcąc włączyć się w działania chroniące planetę, skupujemy niepotrzebne już palety drewniane w Opolu i zajmujemy się ich recyklingiem.

Na życzenie klienta wymieniamy je także na nowe, wytrzymałe egzemplarze. Dysponujemy własnym transportem, a więc nie stanowi dla nas problemu odebranie zbędnych palet drewnianych z miast sąsiednich np. Nysy czy Kędzierzyna-Koźla. Działamy szybko i profesjonalnie. Po odebraniu europalet przeznaczonych do recyklingu niezwłocznie wydajemy stosowne zaświadczenie. Umożliwia ono ubieganie się o zwolnienie z opłat na rzecz środowiska. Tym sposobem zyskują wszyscy. Środowisko, bo nie jest zaśmiecane i Ty jako przedsiębiorca, uzyskując wymierny zysk.

Naprawa i wymiana zniszczonych palet drewnianych woj. Opolskie

Często używane europalety z czasem ulegają zniszczeniu lub uszkodzeniu. Szybciej od innych degradują się europalety wykonane z mokrego drewna oraz te niewłaściwie przechowywane. Nawet najlepiej wyprodukowane palety drewniane dla przedsiębiorstw w Opolu, jeśli będą narażone na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, szybciej przestaną nadawać się do użytku. Nasze przedsiębiorstwo od długiego czasu nie tylko produkuje, ale i naprawia uszkodzone palety drewniane w Opolu.

Wiele z nich bowiem, mimo że doznały uszkodzeń, po dokonaniu stosownych napraw mogą być używane jeszcze przez długi czas. W ramach naszej działalności prowadzimy także profesjonalne suszenie palet. Wilgoć to główny wróg „zdrowej” palety drewnianej. Prawidłowe suszenie może nadać paletom drugie, długie życie. Wieloletnie doświadczenie na rynku palet drewnianych pozwoliło nam także zająć się produkcją i naprawą palet niestandardowych. Nie zawsze bowiem palety o zunifikowanym wymiarach odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów. Jeżeli więc potrzebujesz palet o nietypowych wymiarach lub chcesz je naprawić, zwróć się do nas. Szybko i terminowo zrealizujemy nietypowe zamówienie.

Kontakt

Waryńskiego 2, 45-047 Opole, Opolskie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.