slider-hgv.jpg
Jaworzno

Skup sprzedaż palet drewnianych Jaworzno

Producent palet EURO Jaworzno

Jesteśmy producentem palet drewnianych w mieście Jaworzno. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak i mniejszymi podmiotami oraz osobami prywatnymi. Wszędzie, gdzie działa prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, tam zawsze będzie potrzeba skorzystania ze sprawdzonych i wytrzymałych palet drewnianych. Warto pamiętać, że bardzo istotne jest, z jakiego drzewa wykonywane są europalety oraz gdzie i w jaki sposób są przechowywane.

Wszystko to wpływa na to, jak długo nowo zakupione palety drewniane w Jaworznie będą przez Państwa wykorzystywane. Wszystkie wytwarzane przez naszą firmę w Jaworznie palety drewniane, przed przekazaniem ich do punktu skupu i sprzedaży palet są odpowiednio wybierane i poddawane licznym testom.  Wszystko po to, aby zagwarantować klientom firmy HGV palety drewniane największą możliwą jakość w atrakcyjnej cenie. 

Recykling europalet Jaworzno i woj. śląskie

Zastanawiasz się jako przedsiębiorca, co masz zrobić z połamanymi i zniszczonymi paletami drewnianymi? Nie mogą przecież zajmować cennego miejsca na magazynie, które powinno na siebie zarabiać. Zgodnie z obecnymi przepisami prawnymi w kraju, te palety drewniane, które nie nadają się już do bezpiecznej eksploatacji, powinny zostać przekazane do recyklingu. Nasza firma prowadzi punkt recyklingu palet drewnianych dla klientów w Jaworznie. 

Jesteśmy przedsiębiorstwem proekologicznym i staramy się jak najlepiej dbać o środowisko naturalne. Jeśli Twoja firma korzysta w swojej działalności z europalet lub innych palet przemysłowych, skorzystaj z naszej usługi recyklingu palet drewnianych. Jesteśmy w stanie szybko i bezkontaktowo odebrać z Twojego przedsiębiorstwa wszystkie zniszczone i połamane palety i to w każdej ilości, a co więcej płacimy gotówką. Chrońmy razem naszą planetę w ten prosty sposób. Co ważne, każdorazowo przekazanie nam palet do recyklingu potwierdzamy wystawieniem specjalnego zaświadczenia. Dzięki temu jako ekologiczny przedsiębiorca, możesz ubiegać się o zwolnienie z podatku związanego z ochroną środowiska. Warto o tym pamiętać.

Punkt skupu i sprzedaży palet w Jaworznie

Szukasz miejsca na terenie Jaworzna, gdzie możesz sprzedać zużyte palety drewniane? A może poszukujesz miejsca, gdzie znajdziesz zarówno nowe jak i używane europalety w wyjątkowej cenie? Skup palet Katowice czeka na Twój telefon. Odbierzemy z Twojego zakładu wszystkie zużyte i nieprzydatne palety EURO i zapłacimy za nie gotówką. Odbiór palet drewnianych w 24 h od złożenia zlecenia.

Przyjmiemy każdą ilość podniszczonych i zużytych palet drewnianych. W ofercie posiadamy również palety nietypowe, wykonywane na wymiar pod klienta. Wybierając nasz skup palet drewnianych Jaworzno HGV, nie tylko spieniężysz i pozbędziesz się niepotrzebnych europalet, ale także będziesz odpowiedzialnym przedsiębiorcom, który prowadzi swój biznes, myśląc o środowisku naturalnym.  

Naprawa palet drewnianych Jaworzno, Chrzanów, Mysłowice

Czy wiedziałeś, że jeśli Twoje palety drewniane wykonano ze świeżego drewna, ich poziom zawilgocenia na pewno będzie dość wysoki? Przeprowadzenie suszenie na własną rękę raczej nie będzie wystarczająco skuteczne. Dodatkowo, jeśli palety EURO w Twojej firmie w Jaworznie czy Mysłowicach, najczęściej przechowuje się bez żadnej ochrony, mogą namoknąć, co wpłynie znacząco na poziom ich wilgotności.

Nie wszyscy wiedzą, że poziom zawilgocenia europalet oraz ich nieodpowiedzialne składowanie bez osłony, może wpłynąć na strukturę drewna, z którego zostały wyprodukowane i szybko doprowadzić do ich zniszczenia. Zadbaj o palety drewniane od producenta, aby mogły służyć Ci przez dłuższy okres. Dla przedsiębiorców z okolic Jaworzna i Chrzanowa oferujemy serwis palet EURO oraz palet przemysłowych, który obejmuje m.in specjalistyczne suszenie przy użyciu najnowszych i najlepszych dla drewna technologii. 

Produkcja i naprawa palet na wymiar Jaworzno

Najczęściej spotykane w obrocie towarowym palety drewniane, to jednak palety o standardowych wymiarach. Warto jednak pamiętać, że na rynku w Polsce i na świecie funkcjonuje wiele firm, które wykorzystują palety drewniane o nietypowych wymiarach, produkowane na specjalne zamówienie. Dotyczy to tych producentów, których wyroby nie mogą być przechowywane i transportowane w paletach standardowych np. ze względu na ich rozmiar.

Właśnie dla takich klientów tworzymy nasze produkty. Jako nieliczni na rynku, nie tylko produkujemy palety na wymiar w Jaworznie, ale zajmujemy się także ich serwisowaniem. Dzięki temu, że mamy duże doświadczenie w tym zakresie, jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Dbamy o to, aby klient nie czekał długo na realizację swojego zlecenia i jak najszybciej mógł przystąpić do wprowadzenia w życie swoich zamierzeń. W naszej codziennej pracy dbamy o środowisko naturalne więc klienci, którzy dbają o ekologię, mogą być pewni, że wybrali właściwą firmę. Sprawdź nasz skup palet i wybierz palety nowe albo używane do własnego użytku.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.