slider-hgv.jpg
Skawina

Skup palet drewnianych Skawina

Produkcja palet drewnianych Skawina, Wadowice, Myślenice

Od lat specjalizujemy się w profesjonalnym wytwórstwie palet drewnianych na terenie Skawiny, Myślenic, Wadowic i całego woj. małopolskiego. Nasze europalety produkowane są z surowca z najwyższej półki, który przed poddaniem obróbce poddawany jest szczegółowym i dokładnym testom. Wszystko po to, aby palety drewniane na naszych składach odznaczały się najwyższą jakością. Wszędzie tam, gdzie potrzebne są sprawdzone pomysły na przechowywania wyprodukowanych towarów, tam właśnie niezbędne będą potrzebne i palety drewniane od producenta HGV. 

Wszystkie produkowane przez nas palety, przed wysłaniem ich do punktów sprzedaży na terenie całej Polski, poddajemy dokładnej selekcji pod okiem naszych wykwalifikowanych fachowców. Palety drewniane HGV Skawina odznaczają się wyjątkowo niskim poziomem wilgotności, co znacząco wpływa na ich późniejszą eksploatację. Jeśli poszukujesz palet drewnianych o wysokim udźwigu w dobrej cenie, skontaktuj się z naszymi doradcami.

Skup i sprzedaż palet EURO Skawina

Dla przedsiębiorców ze Skawiny, Myślenic i Wadowic otworzyliśmy punkt skupu i sprzedaży palet drewnianych, zarówno nowych, jak i używanych. Jeśli na terenie Twojego zakładu widzisz wiele zniszczonych, połamanych lub po prostu nieużywanych już palet drewnianych, skontaktuj się z naszymi specjalistami. W ciągu 24 godzin od otrzymania zlecenia odbieramy od przedsiębiorców w Skawinie palety EURO o różnym stopniu zużycia, również te ze znacznymi uszkodzeniami.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz skupie nowych i używanych palet drewnianych w całej Małopolsce. Na naszych składach znajdziesz także bogaty przekrój palet przemysłowych oraz palet o niestandardowych i niespotykanych wymiarach. Decydując się na współpracę z naszym punktem skupu i sprzedaży palet drewnianych w Skawinie, nie tylko dbasz o naszą planetę, ale także oszczędzasz czas i pieniądze.

Renowacja palet drewnianych w Skawinie

Zdarza się jednak, że produkcja konkretnych towarów pociąga za sobą konieczność indywidualnie zaprojektowanych palet transportowych. Takie rozwiązanie pozwala wpłynąć pozytywnie na logistykę przewozu i przechowywania towarów na magazynie. Z myślą o takich sytuacjach jako jedna z niewielu firm w Skawinie, oferujemy produkcję i renowację palet drewnianych o nietypowych wymiarach, które produkowane są na zamówienie.

Jesteśmy otwarci na każde wyzwanie, a dzięki bogatemu doświadczeniu na rynku drzewnym, bez problemu mu sprostamy. Szukasz palet od producenta w standardowych rozmiarach? Skup palet Katowice to zdecydowanie świetny wybór dla dużych i rozwijających się przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami, i dowiedz się więcej o produkcji palet drewnianych na zamówienie.

Recykling i wymiana palet drewnianych w powiecie krakowskim

Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, zużyte i uszkodzone palety drewniane powinny zostać przekazane do recyklingu, najlepiej do firmy, która specjalizuje się w tym zakresie. Firma HGV palety drewniane odbierze od Ciebie uszkodzone i nadłamane palety drewniane, które nie będą więcej Twoim problemem. Wiemy, jak istotne jest proekologiczne podejście w biznesie, dlatego staramy się robić tyle, ile tylko możemy! Jeśli w Twojej firmie są zniszczone palety EURO i szukasz w Skawinie miejsca, które ma doświadczenie w recyklingu wyrobów drzewnych, skontaktuj się z nami! 

Dzięki własnemu transportowi, jesteśmy w stanie terminowo i bezkontaktowo zabrać z Twojej firmy nienadające się do dalszego użytku palety przemysłowe. Dzięki naszej wspólnej pracy, możemy wprowadzić do biznesu dobre i ekologiczne nawyki już teraz.
Oddanie palet drewnianych do recyklingu każdorazowo potwierdzamy specjalnym zaświadczeniem, które pozwala ubiegać się o zwolnienie z opłaty podatku związanego z ochroną środowiska.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.