slider-hgv.jpg
Nowy Sącz

Skup palet drewnianych Nowy Sącz

Palety drewniane od producenta w Nowym Sączu

Jesteśmy zaufanym i wciąż poszerzającym swoje portfolio producentem palet drewnianych dla przedsiębiorców i osób prywatnych w Nowym Sączu. Wytrzymałe palety drewniane będą potrzebne wszędzie tam, gdzie rozwija się przemysł i produkcja towarów. Bardzo istotne jest to, z jakiego surowca wytwarzane są palety przemysłowe i jak są składowane oraz transportowane do klienta. Wszystko to ma bezpośredni wypływ na to, przez jak długi okres, dane palety drewniane będą mogły, być z powodzeniem wykorzystywane. 

Produkujemy palety drewniane zarówno dla dużych przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych, jak i mniejszych podmiotów oraz osób prywatnych. Produkowane w naszym zakładzie HGV palety drewniane, przed wysłaniem ich do jednego z wielu punktów skupu i sprzedaży palet EURO, są dokładnie testowane.  Wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość w najlepszej cenie. Jeśli poszukujesz suchych palet przemysłowych w dobrej cenie, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Sprzedaż i skup palet drewnianych Małopolska 24/7

Szukasz miejsca, które zajmuje się skupem palet drewnianych w Nowym Sączu? Nasza firma działa również na terenie Małopolski! Zależy nam także zależy na dobru naszej planety, dlatego sprzedaż palet przemysłowych wykonujemy w parze ze skupem palet drewnianych od przedsiębiorców w Małopolsce. Nie masz pomysłu na to, co zrobić z niepotrzebnymi paletami przemysłowymi? Skontaktuj się z naszymi handlowcami.

W ciągu 24 h od otrzymania zlecenia odbierzemy z Twojej firmy nieprzydatne i podniszczone palety EURO w każdej, nawet bardzo dużej ilości. Co więcej, płacimy gotówką! Prowadzimy sprzedaż i skup palet nie tylko nowych, ale również używanych palet drewnianych oraz palet o nietypowych wymiarach. Decydując się na nasz skup palet drewnianych w Nowym Sączu, nie tylko pozbędziesz się dużego problemu, ale także zyskasz miejsce w magazynie oraz dodatkową gotówkę. Poszukujesz usług w innym mieście? Odwiedź nasz Skup palet Katowice.

Palety drewniane na wymiar w powiecie nowosądeckim

Najpopularniejsze w obrocie są zdecydowanie palety drewniane o standardowych wymiarach. Warto jednak pamiętać, że na rynku działają także firmy, często mniej znane, które w swojej działalności potrzebują palet drewnianych o nietypowych wymiarach.  Jako jedni z niewielu w okolicach Nowego Sącza produkujemy, a także serwisujemy palety drewniane o nietypowych rozmiarach.

Każdorazowo, tak jak w przypadku palet o standardowych wymiarach, przed przekazaniem naszych produktów klientowi, poddajemy je fachowej ocenie oraz wielu testom. Jesteśmy otwarci na nowe projekty z zakresu produkcji opakowań drewnianych oraz palet drewnianych na wymiar. Nie znalazłeś nigdzie palet drewnianych o takim udźwigu i wymiarach, które spełniałyby Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z naszą firmą, a wykonamy dla Ciebie palety drewniane na wymiar.

Naprawa palet drewnianych w Nowym Sączu

Czy wiedziałeś, że to, w jaki sposób przechowywane są palety drewniane, przekłada się bezpośrednio na to, jak długi będziesz mógł ich używać w swojej firmie? Jeśli Twoje palety drewniane powstały ze świeżego drewna, ich poziom wilgotności będzie stosunkowo wysoki. Niestety suszenie palety drewnianej domowymi sposobami raczej nie przyniesie oczekiwanego efektu. 

Co więcej, jeśli drewniane palety na Twoim składzie, przechowywane są bez jakiejkolwiek ochrony, mogą zacząć niszczeć pod wpływem warunków atmosferycznych, co zdecydowanie negatywnie wpłynie na poziom ich wilgotności. Wysoki poziom zawilgocenia palet drewnianych od producenta może zniszczyć strukturę drewna, z którego został wykonany produkt, a tym samym zmniejszyć oczekiwany udźwig palety! Zadbaj o swoje palety drewniane HGV Nowy Sącz, aby mogły służyć Ci przez wiele lat.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.