slider-hgv.jpg
Jastrzębie-Zdrój

Skup europalet Jastrzębie Zdrój

Produkcja palet drewnianych Jastrzębie-Zdrój

Produkujemy palety drewniane dla przedsiębiorców i osób prywatnych w miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Sprawdzone i wytrzymałe europalety to konieczność, jeśli chcemy, aby nasze przedsiębiorstwo działało sprawnie i pewnie. Istotne jest nie tylko to, z jakiego drewna zostały wykonane palety drewniane, które wykorzystamy w naszej firmie, ale także to, jak były dotychczas przechowywane i konserwowane. Nie można zapomnieć również o tym, jak bardzo istotny jest poziom wilgotności palet drewnianych, które kupujemy ze składu.
Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo w Jastrzębiu-Zdroju palety drewniane, zanim zostaną wysłane do punktu skupu i sprzedaży palet są poddawane licznym testom oraz szczegółowej selekcji.  Wszystko po to, aby zagwarantować klientom firmy HGV palety drewniane najwyższą jakość w najlepszej cenie
.

Naprawa europalet i palet drewnianych

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że stopień zawilgocenia palet drewnianych może mieć bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób będą transportowane Twoje towary? Suszenie europalet na własną rękę nigdy nie da takich efektów, jakie uzyska się w profesjonalnej suszarni drewna. Co więcej, jeśli palety drewniane w Twoim przedsiębiorstwie w Jastrzębiu-Zdroju czy Wodzisławiu Śląskim nie są przechowywane pod zadaszeniem lub żadnym przykryciem, ich stopień zawilgocenia stale rośnie. Nie wszyscy zdają się wiedzieć, że poziom zawilgocenia europalet oraz ich złe przechowywanie np. pod gołym niebem, może zdecydowanie uszkodzić strukturę drewna, z którego powstały i ekspresowo wywołać proces niszczenia. Zadbaj o palety EURO od producenta, aby przez wiele lat mogły bezpiecznie służyć Twojej firmie. Dla przedsiębiorców z okolic Jastrzębia-Zdroju wykonujemy usługę serwisu palet EURO, który przewiduje m.in. fachowe suszenie przy użyciu innowacyjnych i odpowiednio dobranych dla drewna technologii. 

Skup i sprzedaż palet EURO Jastrzębie

Szukasz sprawdzonego zakładu, który produkuje palety drewniane na terenie Jastrzębia-Zdroju? Nie wiesz, gdzie możesz bezpiecznie sprzedać nieużywane już palety drewniane? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania z zakresu produkcji i sprzedaży europalet. Nie tylko zajmiemy się odbiorem europalet z Twojej firmy i zapłacimy za nie gotówką, ale także, jeśli takie będzie Twoje życzenie, dokonamy wymiany zniszczonych palet na nowe egzemplarze, które posłużą Ci przez długie lata. Odbioru palet drewnianych dokonujemy w ciągu doby od złożenia zlecenia. Przyjmiemy każdą ilość uszkodzonych i nienadających się do dalszego użycia palet drewnianych. W naszym składzie znajdziesz także palety drewniane o nietypowych rozmiarach, które nasi technicy wykonują pod indywidualne zamówienia klientów. Wybierz skup palet drewnianych Jastrzębie-Zdrój HGV, aby mieć gwarancję uczciwej ceny i wysokiej jakości produktów.

Palety drewniane HGV na wymiar

Chociaż przeważnie nasi klienci wybierają na naszych składach palety drewniane o standardowych wymiarach, wykonujemy również zlecenia produkcji palet na indywidualne zamówienie. Nasi technicy wykonują wtedy projekt palety dostosowany do jej przyszłego udźwigu, który jest następnie konsultowany z klientem. Wszystko po to, aby wykonana przez nas paleta drewniana była w sposób idealny dostosowana do potrzeb przedsiębiorstwa i przewożonych towarów. Jako jedni z pierwszych na rynku usług drzewnych, nie tylko produkujemy palety na wymiar w Jastrzębiu-Zdroju, ale również zajmujemy się ich konserwacją. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz stale poszerzana wiedza na temat drewna sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zamówienia. 

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.