slider-hgv.jpg
Mysłowice

Produkcja palet drewnianych Mysłowice

Skup i sprzedaż palet drewnianych

Na każdym kroku naszej produkcji palet drewnianych w Mysłowicach, staramy się pilnować standardów jakościowych, ale także środowiskowych. Nasza planeta nie jest nam obojętna, i traktujemy ją z szacunkiem. Dlatego też w Mysłowicach prowadzimy swój punkt skupu i sprzedaży palet drewnianych, który pozwala na sprawną dystrybucję i wymianę palet drewnianych. Jeśli więc posiadasz zużyte, uszkodzone lub po prostu zbędne palety drewniane, skontaktuj się z przedstawicielami naszej Firmy.

Skupujemy zarówno nowe, jak i użyte palety drewniane z Mysłowic, Katowic czy Jaworzna. W naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Dysponujemy nie tylko paletami drewnianymi o standardowych rozmiarach, ale także egzemplarzami unikatowymi lub wykonywanymi na indywidualne zamówienie. Odkupujemy palety nie tylko od przedsiębiorstw, ale także od osób prywatnych. Odbioru dokonujemy własnym transportem, szybko i terminowo.  

Produkcja i naprawa palet nietypowych w Mysłowicach

Jako jedni z niewielu firm na Śląsku zajmujemy się naprawą i produkcją palet nietypowych, np. wykonanych na specjalne zamówienie. Palety drewniane na indywidualne zamówienie produkujemy z zachowaniem wszelkich wymogów jakościowych. Nasze palety o niestandardowych rozmiarach są tak samo wytrzymałe i trwałe, jak ich ustandaryzowane siostry. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w realizacji indywidualnych zamówień klientów z Mysłowicach.

Kluczowym obszarem naszej działalności jest produkcja palet, którą stale rozwijamy pod kątem technologicznym, by sprostać oczekiwaniom rynku. W pierwszej kolejności przygotowywany jest specjalny projekt niestandardowej palety, a następnie dochodzi do omówienia projektu z klientem i realizacji zamówienia. Staramy się, aby klient nie czekał długo i jak najszybciej mógł przystąpić do korzystania z nowych palet drewnianych od producenta. We wszystkich naszych przedsięwzięciach stawiamy na ekologię. Każdy klient może więc mieć pewność, że czas realizacji zamówienia, będzie dla niego satysfakcjonujący.

Recykling palet EURO w Mysłowicach Wesołej

Chyba nie ma na rynku w Mysłowicach firmy, która zajmowałaby się produkcją i nie wykorzystywała na swoich magazynach, drewnianych palet przemysłowych. Nic dziwnego, są one nie tylko ekologicznym wariantem w transporcie, ale stanowią również tani surowiec, który można wykorzystywać z sukcesami przez wiele lat. Warto pamiętać, że polskie prawo nakłada na wszystkich użytkowników i posiadaczy palet drewnianych  obowiązek oddania ich do recyklingu, uprawnionej do tego firmie.

Chodzi o sytuacje, kiedy wykorzystywane przez nas wiele lat palety drewniane, w końcu przestają być dłużej przydatne np. przez zawilgocenie lub połamanie. Z myślą o takich sytuacjach proponujemy usługę recyklingu palet drewnianych w Mysłowicach. Jeśli w Twoim magazynie odkładane są palety nie nadające się już do użytku, chętnie zajmiemy się ich recyklingiem. Odbieramy palety z Mysłowic i całego woj. śląskiego. Dzięki własnej flocie samochodów transportowych odbierzemy z Twojej firmy poniszczone europalety, a jeśli chcesz, dokonamy na miejscu wymiany na nowe egzemplarze. Oczywiście to nie muszą być całkowicie nowe europalety, dysponujemy również sprawnymi egzemplarzami używanymi, które z powodzeniem posłużą przez lata.

Palety drewniane od producenta na terenie Mysłowic

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w produkcji palet drewnianych i nadstawek paletowych w Mysłowicach. Nie ma drugiego tak popularnego na całym świecie sposobu przechowywania towarów na magazynach, jak europalety ze sprawdzonego źródła. Drewno, które wykorzystujemy do wytwórstwa palet drewnianych, jest zawsze suche i poddawane licznym testom przed zakwalifikowaniem go do produkcji.

To właśnie niska wilgotność drewna, wykorzystywanego w przetwórstwie jest kluczowa, aby uzyskać produkty wytrzymałe i odpowiednie dla naszych klientów. Wyroby powstające w firmie HGV palety drewniane odznaczają się wyjątkowym udźwigiem oraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Warto pamiętać, że palety drewniane górują nad swoimi nowoczesnymi, plastikowymi zamiennikami, swoim ekologicznym podejściem. Jako zwolennicy ekologicznego biznesu, plastikowym paletom mówimy stanowcze nie. Ufamy tylko naszym paletom drewnianym, które zdecydowanie są przyjazne środowisku.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.