slider-hgv.jpg
Kędzierzyn-Koźle

Skup sprzedaż palet drewnianych Kędzierzyn-Koźle

Wymiana palet drewnianych Kędzierzyn-Koźle

Ciągłe korzystanie z palet przemysłowych z drewna w przedsiębiorstwie może spowodować ich uszkodzenia lub zmniejszenie udźwigu. Zgodnie z obowiązującym prawem, uszkodzone i połamane palety drewniane należy oddać do recyklingu w odpowiednim miejscu. Dzięki temu, że posiadamy własną flotę przewozową w ciągu 24h od otrzymania zlecenia, jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie niechciane europalety. 

Skontaktuj się z nami i przekaż swoje zniszczone palety z Kędzierzyna-Koźla naszym pracownikom. Specjalnie dla klientów z Opolszczyzny przygotowaliśmy również ofertę wymiany starych palet drewnianych, na nowe i sprawdzone egzemplarze. W ten sposób nie tylko dołączysz do przedsiębiorców dbających o środowisko, ale także zyskasz dodatkowe środki. Skorzystaj z wymiany palet drewnianych HGV.

Skup i sprzedaż palet EURO Kędzierzyn-Koźle

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że pozbywanie się zużytych i połamanych palet drewnianych w nieodpowiednim miejscu, nie jest do końca zgodne z prawem? To jasne, że podczas pracy każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego, przychodzi moment, kiedy poniszczone palety drewniane zamieniają się w wielki stos, z którym nie wiadomo co zrobić. Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj ze skupu i sprzedaży palet drewnianych Kędzierzyn-Koźle.

Produkcja palet to kluczowy obszar naszej działalności, który stale rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom rynku. Obsługujemy przedsiębiorców oraz osoby prywatne z całego woj. opolskiego m.in. z Kluczborka, Nysy czy Namysłowa. Zadbajmy wspólnie o nasze środowisko naturalne. Po otrzymaniu zlecenia odebrania zniszczonych palet EURO i ustaleniu miejsca realizacji zlecenia, w ciągu 24 h, odbierzemy z Twojej firmy stare palety przemysłowe. Każdorazowo po takim zleceniu, wystawiamy specjalne zaświadczenie, potwierdzające przekazanie palet drewnianych do recyklingu. Co najważniejsze, jeśli takie będzie Twoje życzenie, przywieziemy do Twojej firmy nowe palety drewniane od producenta, które zastąpią w obrocie te zużyte.

Serwis palet drewnianych Kędzierzyn-Koźle

Tak jak wszystko, także palety z drewna, z biegiem czasu ulegają zniszczeniu lub degradacji. Na ich wytrzymałość zdecydowany wpływ ma to, z jakiego drewna je wyprodukowano, oraz to gdzie i w jaki sposób były składowane. Palety drewniane wyprodukowane z mokrego drewna lub przechowywane bez odpowiedniego zabezpieczenia, mają zdecydowanie krótszy czas przydatności niż palety drewniane od producenta z Kędzierzyna-Koźla, które są odpowiednio zabezpieczone.

Dla przedsiębiorców z okolic Tarnowa przygotowaliśmy ofertę serwisowania palet drewnianych, włącznie z profesjonalnym suszeniem palet EURO. Nie ma się co oszukiwać. Suszenie wilgotnych palet drewnianych na własną rękę nigdy nie da takiego efektu, jak specjalistyczna suszarnia do drewna. W takiej sytuacji niezbędne jest profesjonalne podejście, i doświadczenie w pracy z drewnem. HGV Kędzierzyn-Koźle odznacza się wieloletnią praktyką w produkcji i serwisowaniu palet drewnianych. Co więcej, zajmujemy się również naprawą palet EURO oraz wymianą zużytych egzemplarzy na nowe.

Meble z palet drewnianych Kędzierzyn-Koźle, Nysa

Palety drewniane od producenta HGV Kędzierzyn-Koźle to ekologiczny i wyjątkowo modny sposób na oryginalne i wyjątkowo wygodne meble ogrodowe. Jedyne, czego potrzebujemy, to tylko kilka używanych lub nowych europalet zakupionych na składzie z paletami drewnianymi w Kędzierzynie-Koźlu i możemy działać. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Z palet drewnianych możemy zbudować zestaw mebli wypoczynkowych, wygodny stolik ogrodowy, inspekt warzywny do ogrodu czy atrakcyjny kwietnik, który w letnie popołudnia będzie stanowił wyjątkową ozdobę naszego ogrodu. Dzięki temu, że używane palety drewniane są łatwo dostępne i proste w produkcji, mogą być wykorzystywane zarówno w swojej oryginalnej formie, jak i we własnej wizji np. pokryte lakierem do drewna, bejcą czy farbą akrylową. Jeśli chciałbyś, aby palety drewniane znalazły zastosowanie w Twoim ogrodzie lub salonie, skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać odpowiednie egzemplarze.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.