slider-hgv.jpg
Częstochowa

Producent palet drewnianych Częstochowa

Produkcja palet drewnianych w Częstochowie

Jesteśmy zaufanym producentem palet drewnianych na terenie Częstochowy i województwa śląskiego. Palety drewniane są powszechnie stosowane w prawie każdym przedsiębiorstwie, które zajmuje się jakąkolwiek produkcją. Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przechowywania wyprodukowanych towarów, tam znajdą zastosowanie wytrzymałe i solidne palety drewniane. 

Nasza firma od wielu lat i z sukcesami, współpracuje z małymi i dużymi przedsiębiorcami, dla których produkuje wysokiej jakości palety. 
Wszystkie produkowane przez nas palety, przed sprzedażą są przez nas starannie sortowane, a ich poziom wilgotności odpowiednio weryfikowany. Jeśli szukasz wytrzymałych palet drewnianych w dobrej cenie, skontaktuj się z HGV palety drewniane.

Palety drewniane – naprawa i konserwacja

Palety drewniane produkujemy od lat z ogromnymi sukcesami.  Znamy się na naszej pracy, o czym świadczą stali klienci, którzy powracają do nas od lat i polecają nas swoim znajomym. Z myślą o firmach, które posiadają specjalistyczne palety drewniane o nietypowych rozmiarach, wprowadziliśmy usługę konserwacji i naprawy europalet i palet na wymiar w Częstochowie.

Nietypowe rozmiary palet nie stanowią dla nas żadnego problemu, ponieważ sami zajmujemy się produkcją palet o niestandardowych rozmiarach. Przyjmujemy do naprawy, suszenia i ozonowania palety przemysłowe i palety drewniane we wszystkich rozmiarach i w różnym stanie. Dzięki własnej suszarni jesteśmy w stanie doprowadzić Twoje palety do stanu używalności w bardzo krótkim czasie. Zadzwoń, a w dogodnym dla Ciebie terminie odbierzemy palety drewniane przeznaczone do naprawy. Dla firm z Częstochowy przewidziane atrakcyjne ceny.

Sprzedaż i skup palety przemysłowe Częstochowa, Myszków

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego zależy nam na redukcji zużywanych materiałów. Dlatego sprzedaż palet drewnianych odbywa się u nas w parze z kompleksowym skupem palet drewnianych. Jeśli w Twojej firmie, magazynie czy składzie znajdują się nieużywane lub uszkodzone palety, skontaktuj się z nami. Przyjmiemy wyroby o różnym stanie zużycia – nawet te z widocznymi i poważniejszymi uszkodzeniami.

Prowadzimy sprzedaż i skup palet zarówno nowych, jak i używanych europalet, palet przemysłowych oraz palet o niestandardowych wymiarach. Odkupujemy każdą ilość palet, zarówno od przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Tym sposobem nie tylko zlikwidujesz i spieniężysz niepotrzebne palety z Twojego magazynu, ale staniesz się odpowiedzialnym przedsiębiorcą, który przyczynia się do ochrony środowiska.  Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twojego kalendarza. Wystarczy, że ustalisz termin, a my terminowo dostarczymy lub odbierzemy od Ciebie palety.

Palety euro w Częstochowie – bezpieczny transport

Klienci firmy HGV palety drewniane mogą być pewni, że zamówione i wyprodukowane przez nas palety drewniane, zostaną dostarczone w sposób bezpieczny i fachowy. Wykonujemy profesjonalny transport wyprodukowanych u nas palet EURO, nadstawek paletowych oraz palet drewnianych. Gwarantujemy transport w 24 h od złożonego zlecenia. Dzięki temu, że posiadamy własną flotę transportową, jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczną i terminową dostawę.

Zajmujemy się także recyklingiem palet drewnianych na terenie Częstochowy. Jeśli posiadasz stare i zużyte drewniane palety, które nie nadają się już do użytku, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Odbierzemy z Twojej firmy zniszczone europalety, a jeśli chcesz, wymienimy je na nowe egzemplarze. Co więcej, każdorazowo po przekazaniu palet drewnianych do recyklingu, wystawiamy specjalne zaświadczenie, które potwierdza ten fakt. Dzięki temu jako przedsiębiorca możesz skorzystać z ulgi podatkowej.

Kontakt

Jasnogórska 27, 42-200 Częstochowa, Śląskie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.