slider-hgv.jpg
Lublin

Producent palet Lublin

producent palet Lublin

Producent palet drewnianych w Lublinie

Wybierając ekologiczne palety drewniane od producenta HGV, wybierasz produkt sprawdzony i przyjazny środowisku. Producent palet Lublin z powodzeniem współpracuje zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi dostarczając im wysokiej jakości palety. Możesz nam zaufać – jesteśmy liderem w branży drzewnej na terenie Lublina.

Od wielu lat specjalizujemy się w wytwarzaniu drewnianych palet na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego. Nasze palety powstają z najlepszych surowców, które są skrupulatnie testowane przed przetworzeniem, co pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości. Solidne i niezawodne palety drewniane są niezbędne wszędzie tam, gdzie wymagana jest pewna i sprawdzona metoda przechowywania towarów. 

producent palet drewnianych w Lublinie

Produkcja palet EURO i EPAL na terenie Lublina

Standardowe palety to doskonały wybór dla dużych, dynamicznych firm z Lublina. Jednak niektóre produkty wymagają unikalnych, specjalnie zaprojektowanych palet przemysłowych, które idealnie odpowiadają specyficznym potrzebom. Jako jedna z niewielu firm w Lublinie, specjalizujemy się w produkcji i naprawie palet o standardowych wymiarach, ale też niestandardowych palet drewnianych, tworzonych na indywidualne zamówienie. Nietypowe wymiary palet to dla nas codzienność. 

Dlaczego warto zamówić palety drewniane w HGV?

  • Specjalizujemy się w zakupie, renowacji i sprzedaży używanych palet różnego rodzaju, takich jak palety EURO, EPAL i palety przemysłowe.

  • Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. 

  • Dostarczamy palety do dowolnego miejsca w Lublinie. 

  • Zaufało nam wielu klientów w całym województwie lubelskim. 

  • Wszystkie nasze palety są starannie weryfikowane pod kątem oryginalności. 

  • Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta.

Produkcja palet transportowych na wymiar to dla nas żaden problem. Profesjonalnie zaprojektujemy i szybko zrealizujemy projekt palet o nietypowych rozmiarach, aby Twoja firma mogła działać efektywnie i na najwyższym poziomie. Ponadto zgodnie z naszym ekologicznym podejściem, oferujemy także usługi naprawy palet niestandardowych.

skup palet w Lublinie

Skup palet HGV – sprzedaż palet nowych oraz używanych Lublin

Dbamy o ekologię, dlatego dążymy do minimalizacji zużycia materiałów. W ofercie mamy sprzedaż drewnianych palet, ale także kompleksowy skup palet nowych oraz używanych. Jeśli w Twojej firmie, magazynie lub składzie zalegają niepotrzebne palety, skontaktuj się z nami. Przyjmujemy palety w różnym stanie, nawet te z poważnymi uszkodzeniami. 

Sprzedajemy i skupujemy zarówno nowe, jak i używane europalety, palety przemysłowe oraz palety o niestandardowych wymiarach. Odkupujemy dowolne ilości palet od firm i osób prywatnych, pomagając Ci pozbyć się zbędnych palet i jednocześnie wspierać ochronę środowiska. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twojego harmonogramu – ustal termin, a my punktualnie dostarczymy lub odbierzemy palety.

Recykling i naprawa palet Lubelskie

Recykling i wymiana palet drewnianych na Lubelszczyźnie

Jeśli Twoja firma dynamicznie się rozwija i zajmuje się produkcją, na pewno regularnie używasz drewnianych palet do bezpiecznego i efektywnego transportu swoich produktów. Zgodnie z polskim prawem, palety drewniane, które nie nadają się już do użytku z powodu uszkodzeń, powinny być przekazywane do recyklingu firmom specjalizującym się w tej dziedzinie. 

Wiemy, jak ważna jest ekologiczna postawa, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać zrównoważony rozwój. Jeśli masz zniszczone lub nieużywane palety drewniane i szukasz w Lublinie firmy, która je od Ciebie odbierze i podda recyklingowi, skontaktuj się z nami! Dzięki własnej flocie transportowej możemy szybko i sprawnie odebrać z Twojej firmy w Lublinie uszkodzone europalety i palety przemysłowe, a następnie zająć się ich naprawą lub recyklingiem. Razem możemy wprowadzić do biznesu dobre i ekologiczne nawyki.

Czytaj również: Na czym polega obróbka fitosanitarna palety drewnianej?

naprawa palet drewnianych w Lublinie

Naprawa palet drewnianych w Lublinie i okolicy

Utrzymanie właściwego poziomu wilgotności palet drewnianych jest kluczowe dla ich trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Jeśli Twoje palety są wykonane ze świeżego drewna, prawdopodobnie mają wysoki poziom wilgoci, a samodzielne ich suszenie może być trudne.

Dodatkowo, palety przechowywane na zewnątrz mogą nasiąknąć wodą, co zwiększa ich wilgotność i stwarza ryzyko uszkodzeń strukturalnych. Wysoka wilgotność może osłabić palety i prowadzić do rozwoju pleśni, która jest niebezpieczna dla przechowywanych towarów, zwłaszcza żywności. Nasz skup palet HGV obsługuje Lublin, ale też okoliczne miejscowości jak Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Puławy, Tomaszów Lubelski, Dęblin i Kraśnik

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.