slider-hgv.jpg
Warszawa

Producent palet drewnianych Warszawa

Produkcja palet drewnianych na terenie Warszawy

Jesteśmy zaufanym producentem palet drewnianych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Palety drewniane są powszechnie stosowane w prawie każdym przedsiębiorstwie, które zajmuje się jakąkolwiek produkcją. Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przechowywania wyprodukowanych towarów, tam znajdą zastosowanie wytrzymałe i solidne palety drewniane. 

Nasza firma od wielu lat i z sukcesami, współpracuje z małymi i dużymi przedsiębiorcami, dla których produkuje wysokiej jakości palety. Wszystkie produkowane przez nas palety, przed sprzedażą są przez nas starannie sortowane, a ich poziom wilgotności odpowiednio weryfikowany. Jeśli szukasz wytrzymałych palet drewnianych w dobrej cenie, skontaktuj się z HGV palety drewniane.

Skup, sprzedaż palet w Warszawie

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego zależy nam na redukcji zużywanych materiałów. Dlatego sprzedaż palet drewnianych odbywa się u nas w parze z kompleksowym skupem palet drewnianych. Jeśli w Twojej firmie, magazynie czy składzie znajdują się nieużywane lub uszkodzone palety, skontaktuj się z nami. Przyjmiemy wyroby o różnym stanie zużycia – nawet te z widocznymi i poważniejszymi uszkodzeniami.

Prowadzimy sprzedaż i skup palet zarówno nowych jak i używanych europalet, palet przemysłowych oraz palet o niestandardowych wymiarach. Odkupujemy każdą ilość palet, zarówno od przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Tym sposobem nie tylko zlikwidujesz i spieniężysz niepotrzebne palety z Twojego magazynu, ale staniesz się odpowiedzialnym przedsiębiorcą, który przyczynia się do ochrony środowiska.  Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twojego kalendarza. Wystarczy, że ustalisz termin, a my terminowo dostarczymy lub odbierzemy od Ciebie palety.

Naprawa palet EURO Warszawa

Jako producent palet drewnianych z bogatym doświadczeniem, zdajemy sobie sprawę z tego, że palety o standardowych rozmiarach nie sprawdzają się w każdej firmie. Dlatego właśnie specjalizujemy się w szybkiej i fachowej produkcji i naprawie konstrukcji niestandardowych, o rzadko spotykanych wymiarach w Legionowie, Pruszkowie, Wołominie, Zielonce i Warszawie. Nietypowe rozmiary palet nie stanowią dla nas żadnego problemu, a często są istotnym elementem dobrze funkcjonującego procesu produkcyjnego.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego na indywidualne zamówienie chętnie wykonamy palety drewniane w każdym rozmiarze! Wszystko po to, aby Twoja firma mogła działać sprawniej. Aby dbać o środowisko naturalne, oferujemy również naprawę palet nietypowych. Wszystkie nasze palety pochodzą z naszej produkcji, a ich poziom wilgotności jest na bieżąco kontrolowany przez wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy, że palety drewniane zakupione w naszej firmie będą suche, wolne od pleśni i wyjątkowo wytrzymałe.

Wymiana palet drewnianych woj. mazowieckie

Intensywne korzystanie z palet drewnianych może doprowadzić do ich zużycia lub uszkodzenia. Zgodnie z obowiązującym prawem, nienadające się do dalszego użytku palety drewniane powinny zostać poddane recyklingowi przez odpowiednią firmę i absolutnie nie powinny zostać po prostu wyrzucone. Jesteśmy firmą proekologiczną. Wiemy, jak istotne jest wspólne dbanie o środowisko, dlatego sami staramy się zrobić to, co w naszej mocy! Jeśli więc w swoim przedsiębiorstwie korzystasz z palet drewnianych i poszukujesz firmy, która zajmie się zniszczonymi i zużytymi paletami drewnianymi – skontaktuj się z nami!

Dzięki własnej flocie transportowej jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie zużyte palety i na miejscu w Twojej firmie, wymienić je na nowe. Dzięki nam, dbanie o środowisko i prowadzenie firmy idzie w parze. Oddanie palet do recyklingu potwierdzamy wydawanym przez nas zaświadczeniem. Dzięki temu Twoja firma może ubiegać się o zwolnienie z  zapłaty specjalnego podatku związanego z ochroną środowiska. Dbanie o środowisko naturalne może być oszczędnością dla Twojej firmy!

Serwis palet drewnianych w Piasecznie, Warszawie

Zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności palet drewnianych ma bezpośredni związek z tym, jak długo Twoja firma będzie mogła z nich bezpiecznie korzystać. Jeśli Twoje drewniane palety zostały wykonane ze świeżego drewna, prawdopodobnie ich poziom wilgoci jest stosunkowo wysoki. Samodzielne suszenie raczej nie wchodzi w grę. Dodatkowo, jeśli palety w Twojej firmie często przechowywane są na zewnątrz, mogą zmoknąć, co również wpłynie na poziom ich zawilgocenia. Taka sytuacja może być niebezpieczna! Zbyt duże zawilgocenie palet drewnianych może wpłynąć na ich integralność strukturalną, a co za tym idzie na jej wytrzymałość!

Wysoka wilgotność palety drewnianej może doprowadzić do rozwoju pleśni, która jest już bezpośrednim zagrożeniem dla transportowanego i przechowywanego przez Twoją firmę towaru, a szczególnie żywności. Nie pozwól na to i zdecyduj się na serwis palet polegający na ich suszeniu i naprawie w naszej firmie w Warszawie! Na przestrzeni lat wypracowaliśmy najskuteczniejszą metodę suszenia palet drewnianych przy użyciu innowacyjnych technologii, co gwarantuje najlepszy efekt suszenia, w wyjątkowo krótkim czasie.         

Drewniane palety stały się najnowszym krzykiem ekologicznej mody! Palety, które pierwotnie służyły głównie do przechowywania i transportowania towarów, z roku na rok coraz częściej pojawiają się w designerskich magazynach jako nowy trend we wzornictwie. Dzięki temu, że są stosunkowo łatwo dostępne i proste w produkcji, mogą być wykorzystywane zarówno w swojej oryginalnej – surowej formie, jak i w spersonalizowanej wersji np. pokryte bejcą, farbą kredową czy lakierem. Ile pomysłów, tyle odsłon! Palletecture, to trend we współczesnej architekturze wnętrz, który polega na wykorzystaniu przez projektantów zużytych palet drewnianych, jako surowca na oryginalne i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo meblowe. Jeśli uważasz, ze palety drewniane mogłyby zagościć w Twoim salonie, biurze czy ogrodzie jako oryginalne, a przede wszystkim ekologiczne meble w nurcie zero waste, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Żurawia 6/12, 00-503 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.