slider-hgv.jpg
Tarnów

Produkcja palet drewnianych Tarnów

Producent palet drewnianych Tarnów

Tylko zakup palet drewnianych od producenta w Tarnowie, daje gwarancję otrzymania suchych, wyjątkowo wytrzymałych i sprawdzających się przez lata palet z drewna. Jako doświadczeni przedsiębiorcy na rynku drzewnym cenimy sobie współpracę zarówno z dużymi podmiotami biznesowymi, jak i mniejszymi, mikro przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi. Odporne na warunki atmosferyczne i znoszące wysoki udźwig palety drewniane od producenta będą potrzebne wszędzie tam, gdzie rozwijają się magazyny i przedsiębiorstwa produkcyjne. Przy zakupie palet drewnianych w Tarnowie warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób przechowywane są wystawione na sprzedaż palety EURO. 
Wytwarzane przez HGV palety drewniane są najwyższej jakości i sprawdzą się w każdych warunkach. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Skup palet drewnianych Tarnów

Twój magazyn jest pełen podniszczonych, zamoczonych i połamanych palet drewnianych? Nie musisz się tym przejmować. Klientom w Tarnowie oferujemy odbiór oraz wymianę zniszczonych palet drewnianych na nowe egzemplarze. W ramach wymiany połamanych palet EURO proponujemy nowy lub używany, lecz niezniszczony produkt, w dobrej cenie. Prężnie rozwijający się łańcuch dostaw w bardzo krótkim czasie może doprowadzić do sytuacji, kiedy na placu przed firmą czy w magazynie zaczną piętrzyć się stosy nieprzydatnych palet drewnianych, które zajmują tylko miejsce, a nikomu nie służą. Możesz to zmienić, kontaktując, się z odziałem firmy HGV Palety drewniane Tarnów. Oferujemy odbiór palet drewnianych w ciągu 24 h od otrzymania zlecenia. Skupujemy każde ilości palet drewnianych i płacimy gotówką.

Używane palety drewniane w Tarnowie

Szukasz pomysłu na odświeżenie swoich wnętrz? Chcesz niskim kosztem wymienić meble ogrodowe na takie, których nikt innych nie ma? Pomyśl o zastosowaniu używanych palet drewnianych HGV oraz nadstawek paletowych w swoim ogrodzie. Dzięki używanym paletom EURO, które zostały w naszym punkcie sprzedaży palet drewnianych w Tarnowie, poddane renowacji, możesz stworzyć niesamowite aranżacje, których pozazdrości Ci nie jeden architekt wnętrz. Palety drewniane to świetny materiał do konstrukcji stolika kawowego lub barwnego kwietnika, który ozdobi Twój balkon. Z używanej europalety możesz również zbudować niekonwencjonalny stolik kawowy, a nawet cały komplet wypoczynkowy. Dzięki nadstawkom paletowym natomiast stworzysz podwyższane grządki ogrodowe, które ułatwią Ci ekologiczną uprawę warzyw i ziół. Wszystkie potrzebne materiały znajdziesz w naszym punkcie skupu i sprzedaży palet drewnianych Tarnów.

Fumigowane palety EURO Tarnów

Aby palety drewniane wyprodukowane przez naszą firmę mogły służyć przez lata naszym klientom w Tarnowie, staramy się je odpowiednio zabezpieczyć. Czym jest fumigacja palet drewnianych? To jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie elementów drewnianych przed potencjalnymi szkodnikami drzewnymi. Fumigacja palet EURO polega ona na  poddaniu europalet działaniu substancji aktywnych, np. dymu czy pary. Najbardziej skuteczne są jednak środki chemiczne. Odpowiednio dobrany środek pozwala na eliminację szkodników w każdej fazie rozwoju , w tym jaj, larw i osobników dojrzałych. W ten sposób mamy pewność, że fumigowane palety drewniane w Tarnowie zostały zabezpieczone przed  szkodliwym działaniem kornika, spuszczela pospolitego i kołatka domowego.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.