slider-hgv.jpg
Starachowice

Producent palet drewnianych Starachowice

Palety drewniane od producenta Starachowice, Kielce, Busko-Zdrój

To właśnie spełnianie przez produkowane przez nas palety drewniane szczegółowych norm jakościowych wpływa na ich wyjątkową jakość i wieloletnią przydatność w firmach naszych klientów. Jeśli Twoja firma chce korzystać z palet drewnianych przez dłuższy czas, warto wybrać na naszym składzie palety EURO lub EPAL. 

Palety drewniane HGV, które produkujemy dla klientów w Starachowicach to jedyny słuszny wybór, jeśli palet w swoim magazynie chcesz używać przez lata, a nie tylko przez kilka tygodni. Każdorazowo przed przekazaniem kolejnej partii palet do naszych punktów skupu i sprzedaży, poddajemy je licznym testom, a także pomiarowi poziomi wilgotności. Jako jedni z nielicznych w swojej ofercie posiadamy także opcję ozonowania palet drewnianych.

Naprawa palet drewnianych woj. świętokrzyskie

Jesteś zadowolony ze swoich palet drewnianych, ale mają one kilka wad? Nie masz czasu na zajmowanie się drobnymi naprawami? Świetnie! Skorzystaj z naszego serwisu palet drewnianych w Starachowicach.  Zajmujemy się nie tylko naprawą lekko uszkodzonych palet EURO, ale także suszeniem zalanych i zawilgoconych palet drewnianych, które przez to tracą swoją przydatność.  Wykonywanie serwisu europalet i palet przemysłowych w Starachowicach powinno być cyklicznym elementem pracy Twojej firmy, ponieważ pozwoli zaoszczędzić Ci pieniądze. 

Warto także rozważyć to, w jaki sposób przechowywane są palety drewniane w Twojej firmie. Te składowane na powietrzu, bez przykrycia lub zadaszenia, są narażone na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Opady atmosferyczne mogą negatywnie wpłynąć na późniejszy udźwig palety drewnianej HGV oraz jej eksploatację. 

Skup i sprzedaż palet z drewna w Starachowicach

Specjalnie z myślą o klientach z woj. świętokrzyskiego otworzyliśmy punkt skupu i sprzedaży palet drewnianych w Starachowicach. Nasze przedsiębiorstwo skupuje i płaci gotówką za palety drewniane o różnorodnym stopniu zużycia. Najważniejsze jest to, że w sytuacji, kiedy Ty nie wiesz, co zrobić z podłamanymi paletami drewnianymi, my jesteśmy w stanie pomóc. Jeśli posiadasz palety drewniane w Starachowicach, które nie przydadzą się już w Twoim magazynie, zapraszamy do kontaktu.

Własnym transportem odbierzemy palety, nawet te o dużym stopniu zużycia i z poważnymi uszkodzeniami. Prowadzimy także sprzedaż i skup palet drewnianych w nietypowych, niestandardowych rozmiarach, które ciężko dostać od ręki na innych składach. Wśród naszych klientów są zarówno właściciele dużych przedsiębiorstw, fabryk, magazynów, jak i osoby indywidualne. 

Producent palet EURO w powiecie starachowickim

Aby palety drewniane dobrze funkcjonowały w transporcie oraz na międzynarodowych magazynach muszą mieć odpowiednie wymiary i podlegać standaryzacji. Odpowiedni wymiar europalety od producenta HGV Starachowice to nie tylko gwarancja odpowiedniego udźwigu, ale i dopasowania do wózków widłowych w magazynach na całym świecie.

Najbardziej popularną paletą dostępną w naszych składach jest paleta EURO. Ma ona wymiary 800 x 1200 x 144mm. Paleta drewniana w tym rozmiarze nie tylko pasuje do większości hal magazynowych w Unii Europejskiej, ale także wychodząc spod naszej ręki, cechuje się wyjątkową wytrzymałością oraz niskim poziomem zawilgocenia. Jeśli szukasz sprawdzonych palet drewnianych prosto od producenta, skontaktuj się z naszymi handlowcami, którzy przedstawią Ci wszystkie nasze produktu i odpowiednio doradzą.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.