slider-hgv.jpg
Rzeszów

Producent palet drewnianych Rzeszów

Palety drewniane od producenta w Rzeszowie

Nasza Firma posiada długoletnie doświadczenie w produkcji palet z drewna w Rzeszowie. W związku z tym, że palety drewniane są najpopularniejszym sposobem przechowywania i przewozu towarów (na świecie funkcjonuje ich około 70 mln), nasza praca jest stale potrzebna. Palety przemysłowe i europalety wytwarzamy z najlepszej jakości drewna, które przed poddaniem go obróbce, jest szczegółowo badane. Oceniana jest przede wszystkim jego wilgotność. Jej właściwy poziom daje gwarancje, że palety przez nas produkowane w Rzeszowie, będą w dobrym gatunku. Każdemu, kto potrzebuje sprawdzonych produktów do przechowywania bądź transportu, oferujemy wyroby firmy HGV palety drewniane w atrakcyjnej cenie. Palety EURO od producenta są ekologiczne, a fakt, że od lat współpracujemy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami w Rzeszowie, to dowód na jakość naszej pracy. Cieszymy się zaufaniem klientów, gdyż oferowany przez nas towar jest stale badany pod kątem jakości. Jeśli więc potrzebujesz palet drewnianych o gwarantowanym udźwigu i w dobrej cenie, skontaktuj się z naszymi handlowcami.

Recykling europalet Rzeszów, Przemyśl, Dębica

Każda rozwijająca się prężnie firma w Rzeszowie prowadząca jakąkolwiek produkcję korzysta, w procesie przechowywania, z palet drewnianych. Są one dominujące i najtańsze na rynku. Polskie prawo nakłada na wszystkich posiadaczy europalet zużytych i nienadających się do eksploatacji obowiązek oddania ich do recyklingu, uprawnionej do tego firmie. Recykling palet drewnianych w Rzeszowie to odpowiedź na stale pogarszający się stan naszego środowiska naturalnego. Jeżeli więc posiadasz palety nie nadające się już do użytku, chętnie zajmiemy się ich recyklingiem. Odbieramy palety z Rzeszowa, Sanoka, Dębicy, Krosna, Przemyśla. Działając w ten sposób wszyscy będziemy wprowadzać do naszej działalności proekologiczne nawyki. Dzięki własnej bazie samochodowej odbierzemy z siedziby Twojej Firmy zużyte i zbędne palety przemysłowe. Te, które będą nadawały się do naprawy, poddamy renowacji. Te zaś, które nie będą się nadawały do dalszego użytku, recyklingowi. W zamian za bezużyteczne już europalety, możemy dostarczyć nowe palety drewniane, które będą służyć przez długie lata. Fakt przekazania palet drewnianych do recyklingu w Rzeszowie potwierdzamy stosownym zaświadczeniem. Stanowi ono podstawę do zwolnienia przedsiębiorcy z podatku związanego z ochroną środowiska.

Skup palet przemysłowych i europalet woj. podkarpackie

W naszej działalności troska o środowisko naturalne odgrywa bardzo dużą rolę. Produkując palety drewniane w Rzeszowie, na każdym etapie ich wytwarzania, utrzymujemy bardzo wysokie standardy. Naszej produkcji towarzyszy więc także skup używanych palet przemysłowych i europalet. Jeśli więc posiadasz zużyte, uszkodzone lub po prostu zbędne palety drewniane, skontaktuj się z przedstawicielami naszej Firmy. Skupujemy palety o różnym stopniu zużycia z Rzeszowa, Dębicy, Krosna i Przemyśla. Zarówno te typowe jak i niestandardowe, w tym także palety EURO. Odkupujemy palety nie tylko od przedsiębiorstw ale także od osób prywatnych. Odbioru dokonujemy własnym transportem, szybko i terminowo.  Odsprzedając w Rzeszowie zużyte palety drewniane, zarówno te standardowe, jak i te o nietypowych rozmiarach, nie tylko uzyskujesz dodatkowe środki finansowe, ale też dbasz o środowisko. Masz swój wkład w to, żeby zużyte palety nie trafiały na śmietnik, co nie tylko szkodzi naszej planecie, ale jest też niezgodne z prawem.

Serwis europalet i palet przemysłowych Rzeszów

Palety wykonane z drewna, jak każdy inny produkt, w miarę używania tracą walory eksploatacyjne. Aby służyły nam jak najdłużej, należy systematycznie dokonywać ich przeglądu i naprawy. Dotyczy to szczególnie palet wykonanych ze świeżego drewna. Wilgotność powinna być stale monitorowana, gdyż ma ona wpływ na jakość palet. Zawilgocone palety drewniane są mniej wytrzymałe, niż palety wykonane z suchego drewna. Naruszona struktura nie daje bowiem gwarancji deklarowanego udźwigu. Jak wiadomo, palety przemysłowe są przechowywane w różnych warunkach. Niektóre na świeżym powietrzu. Bez zadaszenia i innej ochrony. Te właśnie palety są najbardziej narażone na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Oferujemy pełny serwis europalet i palet przemysłowych w Rzeszowie. W ramach usług serwisowych poddajemy wilgotne palety profesjonalnemu suszeniu z zastosowaniem innowacyjnych metod. Dają one optymalny efekt w bardzo krótkim czasie. Te palety, które mają mechaniczne uszkodzenia są profesjonalnie naprawiane przez naszych techników w naszym punkcie naprawy europalet Rzeszów.

Produkcja i naprawa palet nietypowych w Rzeszowie

Większość dużych firm stosuje w swojej działalności palety drewniane o standardowych wymiarach. Na rynku funkcjonują także przedsiębiorstwa, często niewielkie, które potrzebują palet o nietypowych parametrach. Dotyczy to tych producentów, których wyroby nie mogą być przechowywane i transportowane w paletach standardowych. I tu pojawia się oferta naszej Firmy. Jako jedni z niewielu wykonujemy i naprawiamy palety o nietypowych rozmiarach w Rzeszowie. Wytwarzamy je, z zachowaniem wszelkich wymogów produkcji, na indywidualne zamówienie. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Najpierw nasi technicy profesjonalnie przygotowują projekt niestandardowej palety, a potem przystępujemy do szybkiej realizacji dla naszych klientów w Rzeszowie. Staramy się, aby klient nie czekał długo i jak najszybciej mógł przystąpić do wprowadzenia w życie swoich zamierzeń. We wszystkich naszych przedsięwzięciach stawiamy na ekologię. Każdy klient może więc mieć pewność, że nietypowość zamówienia i szybkość jego realizacji, nie będzie przeszkodą w trosce o dobro środowiska naturalnego.

Kontakt

Sportowa 6/59, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.