slider-hgv.jpg
Ostrowiec Świętokrzyski

Producent palet drewnianych Ostrowiec Świętokrzyski

Skup i sprzedaż palet drewnianych Ostrowiec Świętokrzyski i okolice

Nasze bogate doświadczenie na rynku drzewnym pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w produkcji palet drewnianych na wymiar. Naszej pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim towarzyszy skup używanych palet z drewna. Jeśli toniesz w połamanych, zniszczonych i niepotrzebnych paletach EURO, skontaktuj się z naszymi specjalistami, ponieważ mamy dla Ciebie idealnie skrojone rozwiązanie. Skupujemy od osób prywatnych oraz właścicieli firm palety drewniane o każdym stopniu zużycia z Ostrowca, Buska-Zdroju oraz Starachowic. Zarówno te mieszczące się w standardowych rozmiarach, jak i nietypowe, w tym także najczęściej wybierane przez naszych klientów, czyli palety EURO. Wybierając palety używane, wspierasz ochronę środowiska i działasz w sposób proekologiczny,

Palety drewniane na meble Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice

Masz pomysł na nowe meble ogrodowe, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nasz punkt skupu i sprzedaży palet drewnianych w Ostrowcu Świętokrzyskim oferuje tanie i używane palety drewniane, które świetnie nadadzą się na ogrodowy zestaw wypoczynkowy, leżak ogrodowy czy kompostownik. Znajdziesz u nas także nadstawki paletowe, z których z powodzeniem i w krótkim czasie zbudujesz podwyższane grządki. Te świetnie sprawdzą się jako miejsce do uprawy świeżych i ekologicznych warzyw. Na naszym blogu znajdziesz kilka propozycji na to, jak wykorzystać używane palety drewniane HGV z Ostrowca Świętokrzyskiego, do budowy łóżka z palet lub właśnie popularnego obecnie kompostownika. Nie czekaj i skontaktuj się z naszym punktem sprzedaży palet EURO.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją palet z drewna dla przedsiębiorców w Ostrowcu Świętokrzyskim. Palety EURO są aktualnie najbardziej popularne i najczęściej goszczą w polskich magazynach. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na palety drewniane od producenta, który umie zadbać o niski poziom wilgotności swojego produktu oraz odpowiednią wytrzymałość. Palety drewniane na wymiar oraz standardowe palety EURO tworzymy najlepszej jakości suchego drewna, które przed wykorzystaniem przechodzi nie jeden test pod okiem naszych wykwalifikowanych i dobrze wyszkolonych pracowników. Jeśli szukasz miejsca w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie kupisz wyjątkowo wytrzymałe palety drewniane w naprawdę atrakcyjnej cenie? Skontaktuj się z nami. Znajdziesz u nas nie tylko nowe i używane palety drewniane EURO, ale także palety drewniane produkowane na wymiar, których nie znajdziesz na żadnym innym składzie.

Recykling palet drewnianych w Ostrowie Świętokrzyskim

Wszystkie duże firmy, które zajmują się produkcją, szczególnie na rynek europejski, korzystają z palet drewnianych. Nie inaczej jest w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Palety drewniane od producenta są niezbędne zarówno do magazynowania, jak i bezpiecznego transportu własnych wyrobów. Pozostaje jednak problem, co zrobić z tymi paletami drewnianymi, które są już lekko zniszczone i nie nadają się do dalszego bezpiecznego użytkowania? Z pomocą przychodzi nasza firma! Zgodnie z polski prawem aktualnie nie wolno po prostu wyrzucać zużytych palet drewnianych na śmietnik. Wszystko dlatego, że dużą większość z nich da się naprawić. Resztę natomiast należy przekazać w odpowiednie miejsce do recyklingu. Jeśli więc posiadasz wiele uszkodzonych lub zniszczonych palet z drewna, zwróć się do naszego punktu recyklingu palet w Starachowicach. Dzięki naszej flocie transportowej, która obsługuje punkty na południu Polski, ekspresowo odbierzemy je od Ciebie i zajmiemy się ich recyklingiem zgodnie z przepisami. Wydamy także zaświadczenie o przeprowadzeniu recyklingu palet drewnianych, które umożliwi zwolnienie z opłat na rzecz środowiska naturalnego. Korzyść więc będzie podwójna, jedna to dobro środowiska, druga to zysk finansowy. W ten sposób możemy wspólnie zadbać o środowisko naturalne i zmniejszyć ilość generowanych odpadów.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.