slider-hgv.jpg
Olkusz

Palety drewniane od producenta Olkusz

Producent palet drewnianych w Olkuszu

Jeśli szukasz w okolicy Olkusza sprawdzonego i doświadczonego producenta palet drewnianych, jesteś w dobrym miejscu. Produkujemy palety z drewna dla klientów z woj. małopolskiego od lat. Naszą firmę cechuje nie tylko łatwość w nawiązywaniu długotrwałych relacji z klientami, ale przede wszystkim znajomość branży drzewnej i miłość do drewna. Zajmujemy się produkcją palet drewnianych o standardowych wymiarach, które sprawdzą się na rynku europejskim i światowym. Na tle konkurencji nasze produkty wyróżniają się nie tylko wysokim udźwigiem, ale wyjątkowo niskim poziomem zawilgocenia, co bezpośrednio wpływa na ich przydatność w biznesie na długie lata. Wykonujemy również palety drewniane na zamówienie o zindywidualizowanych wymiarach, które będą się sprawdzać wszędzie tam, gdzie palety standardowe nie znajdują zastosowania.

Palety drewniane na wymiar Olkusz

Nowe palety od sprawdzonego producenta to nie tylko gwarancja marki, ale także konkretnego sposoby wykonania palety drewnianej oraz jej niskiego poziomu wilgotności. Palety drewniane HGV to firma rodzinna, która od lat zajmuje się wykonywaniem palet drewnianych na specjalne zamówienie klientów indywidualnych. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych! Jeśli w Twojej firmie potrzebne są palety o specyficznych wymiarach i konkretnym udźwigu, nasi technicy drzewni na pewno znajdą na to jakieś rozwiązanie. To właśnie lata praktyki i trwania na rynku usług drzewnych, pozwoliły nam na wypracowanie własnego sposobu produkcji palet drewnianych w Olkuszu.

Naprawa zniszczonych europalet Olkusz, Bukowno, Sławków

Znaleźliśmy rozwiązanie dla osób, które borykają się z dużą ilością uszkodzonych oraz zniszczonych palet w swoim magazynie czy przed swoim przedsiębiorstwem. Dla klientów z miast Olkusz, Bukowno i Sławków przygotowaliśmy możliwość przekazania nam do naprawy nadłamanych i niesprawnych europalet, które w przyszłości mogą jeszcze nadawać się do użytku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prężnie działający przedsiębiorca nie ma czasu naprawiać palet drewnianych. Staramy się jednak wspólnie dbać o środowisko naturalne i właśnie dlatego oferujemy usługę serwisowania i naprawy palet drewnianych oraz palet nietypowych w Olkuszu. Oprócz tego dla chętnych klientów oferujemy także wymianę zniszczonych egzemplarzy palet drewnianych na całkowicie nowe. Wystarczy, że umówisz z naszymi specjalistami dogodny termin, a odbierzemy od Ciebie uszkodzone i zawilgocone palety EURO.

Skup palet przemysłowych i europalet w Olkuszu

Jesteśmy świadomym przedsiębiorstwie, które stara się działać na rynku w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Produkując palety drewniane w Olkuszu, utrzymujemy bardzo wysokie standardy. Naszej działalności towarzyszy więc także skup używanych palet przemysłowych i europalet. Jeśli w Twojej firmie piętrzą się zużyte, połamane i uszkodzone palety drewniane, skorzystaj z naszej usługi. Skupujemy palety o każdym stopniu eksploatacji z Olkusza, Bukowna, Sławkowa i Trzebinii. Nie ograniczamy się do europalet, odkupujemy także palety wyprodukowane pod wymiar. Odbioru dokonujemy terminowo, w ciągu 24h od przekazanego nam zlecenia.  Nie musisz już tracić miejsca w swoim magazynie i przejmować się niszczejącymi paletami EURO, my zajmiemy się nimi za Ciebie.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.