slider-hgv.jpg
Nysa

Producent palet drewnianych Nysa

Recykling palet EURO Nysa

Nie da się ukryć, że z biegiem czasu większość rzeczy niszczeje. Nie inaczej jest z paletami drewnianymi, nawet tymi z najlepszego źródła. Stałe użytkowanie palet drewnianych w Nysie oraz ich składowanie w różnych warunkach ma zdecydowanie wpływ na ich wygląd.  Według polskich przepisów prawa, wyeksploatowane i zniszczone palety z drewna w Nysie, zamiast zostać po prostu wyrzucone, powinny być poddane recyklingowi w odpowiednim punkcie. Specjalnie dla przedsiębiorców w woj. opolskim otworzyliśmy punkt, który bierze na siebie recykling wyrobów drewnianych. Dbamy o środowisko naturalne w swoich domach, dlatego chcemy to zdanie ułatwić właścicielom biznesów w Nysie. Jeśli prowadzisz firmę, która na co dzień korzysta z palet EURO  i nie wiesz, co zrobić z połamanymi i zniszczonymi paletami drewnianymi w Twoim magazynie, odezwij się do nas.  W umówionym terminie, szybko i bezkontaktowo, odbierzemy od Ciebie zużyte palety przemysłowe. Każdorazowo po odebraniu od klienta palet przeznaczonych do recyklingu, wystawiamy odpowiednie zaświadczenie.

Sprzedaż i skup palet drewnianych Nysa, woj. opolskie

Wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji, kiedy obok ochrony naszej planety nie można przejść obojętnie.  Jako producent palet drewnianych HGV Nysa staramy się na każdym etapie wytwarzania naszych produktów, ograniczać zużycie wody oraz wdrażać jak najwięcej proekologicznych rozwiązań. W ostatnim czasie uruchomiliśmy w Nysie skup używanych palet przemysłowych i europalet. Jeśli więc jesteś w posiadaniu zagrzybionych, zniszczonych i połamanych palet przemysłowych, skontaktuj się z przedstawicielami naszej Firmy. Odkupujemy palety drewniane od przedsiębiorców i osób prywatnych w Nysie, Namysłowie, Kluczborku i innych miast woj. opolskiego. Zarówno te typowe jak i niestandardowe, w tym także palety EURO. W naszym punkcie możesz również zakupić nowe jak i używane palety drewniane naszej produkcji.  Pozbywając się w Nysie starych palet drewnianych, zarówno tych w standardowej rozmiarówce, jak i nietypowych, nie tylko dbasz o środowisko, ale także otrzymujesz dodatkowe środki finansowe.

Produkcja palet drewnianych Nysa

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji palet drewnianych i elementów z drewna.  Zajmujemy się tym od wielu lat i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że drewno to nasza rodzinna pasja. Tam, gdzie rozwija się przemysł i powstają kolejne biznesy, które zajmuje się jakąkolwiek produkcją, tam zawsze będzie miejsce dla porządnych palet drewnianych HGV. Nie oszukujmy się. To, z jakiego drewna powstają palety drewniane oraz sposób ich produkcji, ma ogromne znaczenie. Zarówno rodzaj drewna, jak i jego poziom wilgotności bezpośrednio wpływają na końcowy produkt. Nasza firma palety drewniane HGV Nysa współpracuje nie tylko z dużymi magazynami i przedsiębiorstwami, ale także z mniejszymi działalnościami oraz osobami prywatnymi. Wszystkie produkowane przez nasz zakład palety drewniane, przed wysłaniem ich do punktu sprzedaży i skupu palet EURO, są odpowiednio przeglądane i testowane.  Wszystko po to, aby dać naszym klientom pewność, że kupią u nas najlepszy produkt na rynku. Jeśli potrzebujesz wytrzymałych palet drewnianych o dużym udźwigu, za to w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do kontaktu.

Naprawa europalet w Nysie

Palety drewniane w standardowych wymiarach to świetny dużych magazynów oraz firm, które współpracują z wieloma krajami w Unii Europejskiej. Zdarza się jednak, że wytwarzane przez daną firmę produkty wymagają specjalnie zaprojektowanych palet drewnianych do ich przewozu. W takiej sytuacji potrzebna jest firma, która zajmie się wytworzeniem palet drewnianych o konkretnych rozmiarach i odpowiednim udźwigu. Jako jedna z niewielu firm w okolicach Nysy, zajmujemy się nie tylko produkcją palet drewnianych na zamówienie, ale także ich renowacją i konserwacją. Nietypowe wymiary palet z drewna to dla nas żaden problem, ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie w tym temacie. Jesteśmy otwarci na nowych klientów i najbardziej skomplikowane projekty. Profesjonalnie przygotujemy projekt palet o nietypowych rozmiarach oraz ekspresowo go zrealizujemy, abyś mógł dalej rozwijać swój biznes! Dla stałych klientów przewidujemy również usługę naprawy palety nietypowych lub wymiany starych palet na nowe egzemplarze.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.