slider-hgv.jpg
Nowy Targ

Skup palet drewnianych Nowy Targ

Palety drewniane od producenta w Nowym Targu

Palety drewniane od producenta to najlepszy wybór dla firmy, której działalność opiera się na transporcie wytwarzanych towarów.  Jako producent palet o długoletnim doświadczeniu w branży, znamy się na swojej pracy a dodatkowo codziennie mamy na względzie dobro środowiska. Chcąc chronić naszą planetę, specjalnie z myślą o mieszkańcach Nowego Targu, otworzyliśmy punkt, oferujący skup i sprzedaż palet drewnianych. Nasz zakład skupuje palety drewniane w typie euro oraz palety jednorazowe o różnym stopniu zużycia.

Jesteśmy gotowi przyjąć każdą ilość palet drewnianych od przedsiębiorców w Małopolsce. Posiadamy własny transport dlatego w ciągu 24h od złożenia nam zlecenia, odbieramy palety drewniane ze wskazanego miejsca. Jako producent palet drewnianych oferujemy także opcję wymiany zużytych palet na nowe egzemplarze. Palety przemysłowe od firmy HGV palety drewniane Nowy Targ to gwarancja jakości i wytrzymałości.

Paleta drewniana na wymiar w Małopolsce

Obecnie na krajowym i europejskim rynku funkcjonują różnego rodzaju palety przemysłowe. Większość z nich to typowa paleta drewniana, o zunifikowanych wymiarach, Są one akceptowane w handlu prowadzonym na całym świecie. Są jednak firmy, niektóre nawet bardzo duże, które prowadzą działalność wymagającą palet o nietypowych wymiarach. Nasza Firma z dużym sukcesem produkuje palety drewniane na wymiar dla klientów z Nowego Targu.

Mamy duże doświadczenie w realizacji indywidualnych projektów dla małych i dużych przedsiębiorstw. Nasi technicy szybko i profesjonalnie wykonują projekt palet drewnianych w nietypowych wymiarach, uwzględniając wszelkie sugestie zamawiającego. Realizacja projektu następuje niezwłocznie. Zrobimy wszystko, aby Twoja Firma mogła jak najszybciej korzystać z nowych palet drewnianych, które wyprodukowaliśmy z czystą przyjemnością. Jako producent palety drewnianej na wymiar oferujemy także naprawę drewnianych palet w Małopolsce.

 

Meble z używanych palet drewnianych w powiecie nowotarskim

Palety drewniane nie kojarzą się już tylko i wyłącznie z dużymi przedsiębiorstwami i wielkimi magazynami. Od kilku lat zarówno nowe, jak i używane palety drewniane HGV Częstochowa to także szansa na wyjątkowo oryginalne i przyjazne środowisku wykończenie wnętrz. Palet drewniane, które jeszcze kilka lat temu smutnie zalegały stosami na składach u producentów, teraz są rozchwytywane przez ogrodników, działkowiczów oraz architektów wnętrz, którzy projektują mieszkania i domy w stylu loftowym.

Z używanych palet drewnianych powstają przepiękne meble ogrodowe, kwietniki, a nawet całe zestawy mebli w kawiarniach czy restauracjach. Szukasz pomysłu na odświeżenie swojego salonu lub sypialni? Skorzystaj z naszego poradnika jak zbudować łóżko z palet drewnianych dostępnych w punktach skupu i sprzedaży palet EURO w Twojej okolicy. Zapewniamy, że ta bardzo prosta konstrukcja da Ci wiele radości i satysfakcji.

Skup i sprzedaż palet drewnianych w Nowym Targu

Paleta drewniana to stała składowa dobrze prosperującego biznesu. Drewniane palety są nie tylko wytrzymałe, ale także tanie i łatwe w produkcji. Palety drewniane produkowane przez naszą firmę dla Nowego Targu występują w różnych wymiarach i kolorach. Nasz skup palet oferuje zarówno palety drewniane używane po kompleksowej renowacji, jak i całkowicie nowe. Te na pewno będą odpowiadały najbardziej wymagającym klientom i znajdą zastosowanie w każdej gałęzi biznesu.

Warto pamiętać, że drewniane palety świetnie sprawdzą się także w aranżacji wnętrz np. w lokalach loftowych czy nowoczesnych ogrodach. Cały proces wytwarzania palet drewnianych w naszym zakładzie, począwszy od pozyskiwania drewna, do przekazania europalety do sprzedaży, podlega dokładnej kontroli naszych specjalistów na magazynie. Palety drewniane HGV są nie tylko odporne, ale także spełniają wymogi ochrony środowiska. Dajemy gwarancję, że oferowane przez nas drewniane palety każdego typu mają odpowiednie wymiary oraz poziom wilgotności. Używany przez naszych wytwórców surowiec, pochodzi z zaufanego źródła, co daje nam pewność, że nasze palety drewniane będą najlepsze na rynku.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.