slider-hgv.jpg
Łódź

Palety drewniane od producenta Łódź

Producent palet drewnianych w Łodzi

Jesteśmy doświadczonym i stale rozwijającym się producentem palet drewnianych na terenie miasta Łódź i województwa łódzkiego. Tam, gdzie funkcjonuje przedsiębiorstwo, które zajmuje się jakąkolwiek produkcją, tam zawsze będzie potrzeba wykorzystywania wytrzymałych palet drewnianych. To, z jakiego drewna produkowane są palety drewniane dla firm i jak są przechowywane, bezpośrednio wypływa na to jak długo będą z sukcesem wykorzystywane. Współpracujemy zarówno z dużymi fabrykami i przedsiębiorstwami, jak i mniejszymi podmiotami i osobami prywatnymi. 

Wszystkie wytwarzane przez naszą firmę HGV palety drewniane, przed przekazaniem ich do punktu skupu i sprzedaży palet są odpowiednio selekcjonowane i testowane.  Wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom największą możliwą jakość. Jeśli szukasz suchych palet drewnianych w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Serwis europalet woj. łódzkie

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak sposób przechowywania drewnianych palet dla firm, jest istotny dla ich wytrzymałości i wieloletniej przydatności. Jeśli Twoje palety przemysłowe wyprodukowano ze świeżego drewna, ich poziom zawilgocenia na pewno będzie dość wysoki. Samodzielne suszenie raczej nie wchodzi w grę, ponieważ nigdy nie da optymalnego efektu. Dodatkowo, jeśli palety EURO w Twojej firmie w Łodzi, często składowane są pod gołym niebem bez żadnej ochrony, mogą zmoknąć, co zdecydowanie negatywnie wpłynie na poziom ich wilgotności.

Wysoki poziom zawilgocenia palet i ich byle jakie przechowywanie, może wpłynąć na strukturę drewna, z którego zostały wyprodukowane, a co za tym idzie poziom udźwigu samej palety! Zadbaj o swoje palety drewniane, aby mogły służyć Ci przez wiele lat. Dla przedsiębiorców z woj. łódzkiego oferujemy serwis palet EURO oraz palet przemysłowych, który obejmuje m.in specjalistyczne suszenie przy użyciu najnowszych i najlepszych dla drewna technologii. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm, prowadzimy punkt naprawy palet drewnianych w Łodzi, gdzie uszkodzone palety drewniane mogą zostać skutecznie naprawione lub wymienione na nowe egzemplarze.

Wymiana i recykling europalet Łódzkie

Zużyte i uszkodzone palety drewniane nie powinny po prostu zostać wyrzucone na śmietnik. Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, nie na dające się do dalszego eksploatowania europalety i palety przemysłowe powinny zostać przewiezione to specjalnego punktu, który zajmuje się recyklingiem europalet. Jesteśmy odpowiedzialną firmą i staramy się jak najlepiej dbać o środowisko naturalne. 

Jeśli Twoja firma w swojej codziennej pracy wykorzystuje palety drewniane i szukasz sprawdzonej firmy, która przejmie od Ciebie obowiązek ich recyklingu – skontaktuj się z nami! Jesteśmy w stanie szybko i bezkontaktowo odebrać z Twojego przedsiębiorstwa wszystkie zniszczone i połamane palety i to w każdej ilości. Pozwól nam chronić środowisko naturalne w Twoim imieniu. Przekazanie palet do recyklingu każdorazowo potwierdzamy specjalnym zaświadczeniem. To pozwoli Twojej firmie ubiegać się o zwolnienie z opłacenia podatku związanego z ochroną środowiska.

Skup i sprzedaż palet drewnianych Łódź

Szukasz firmy, która w Łodzi zajmuje się profesjonalnym skupem palet drewnianych? Nam również zależy na dobru środowiska naturalnego, dlatego właśnie sprzedaż palet drewnianych odbywa się u nas w parze z kompleksowym skupem palet drewnianych. Nie wiesz, co zrobić z zalegającymi w Twojej firmie starymi i zniszczonymi paletami przemysłowymi? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

Odbierzemy z Twojego przedsiębiorstwa zużyte i nieprzydatne europalety w każdej ilości, nawet te najbardziej uszkodzone. Oferujemy sprzedaż i skup nie tylko nowych, ale też używanych europalet, palet nietypowych na wymiar i palet przemysłowych.  Wybierając nasz skup palet drewnianych, nie tylko spieniężysz i pozbędziesz się niepotrzebnych palet, ale także będziesz odpowiedzialnym przedsiębiorcom, który prowadzi swój biznes w zgodzie z ruchem zero waste.  Działamy sprawnie i terminowo. Wystarczy, że podasz nam odpowiadający Ci termin odbioru palet, a my zajmiemy się resztą.

Naprawa palet nietypowych Pabianice, Łódź

Twoja firma potrzebuje nietypowych palet drewnianych, wyprodukowanych na zamówienie i pod konkretny wymiar? Specjalizujemy się w solidnej i profesjonalnym wytwórstwie i naprawie palet o niestandardowych wymiarach i nietypowej konstrukcji w miastach Pabianice, Łódź, Łowicz, Kutno, Piotrów Trybunalski, Wieluń. Nietypowe rozmiary palet są związane z naszą codzienną pracą, dlatego możemy zagwarantować, że wyprodukowane przez nas palety na wymiar spełnią Twoje oczekiwania. Jesteśmy otwarci na nowe projekty w Łodzi! Z tego powodu chętnie wykonamy palety drewniane na wymiar dla najbardziej wymagającego klienta.

Aby zapewnić jak najbardziej kompleksowe usługi dla naszych klientów, prowadzimy także naprawę palet nietypowych. Wszystkie nasze palety zostały wyprodukowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, a ich wytrzymałość i poziom wilgotności jest stale weryfikowane i testowany. Oferujemy szybką i bezkontaktową dostawę na terenie całego kraju.

Kontakt

Wólczańska 125, 90-521 Łódź, Łódzkie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.