slider-hgv.jpg
Kraków

Produkcja palet drewnianych w Krakowie

Producent palet drewnianych Kraków

Od lat zajmujemy się profesjonalną produkcją palet drewnianych na terenie Krakowa, Trzebini, Olkusza, Wieliczki i całego woj. małopolskiego. Nasze produkty wytwarzane są z najlepszej jakości surowca, który przed obróbką poddawany jest wielokrotnym testom, abyśmy mogli zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba pewnego i sprawdzonego przechowywania wyprodukowanych towarów, tam zawsze będą potrzebne wytrzymałe i sprawdzone palety drewniane. Skoro tak, niech będą to ekologiczne palety drewniane z Krakowa. Producent palet Kraków od wielu lat i z sukcesami, współpracuje z małymi i dużymi przedsiębiorcami, dla których produkuje wysokiej jakości palety, dlatego możesz nam zaufać.
Wszystkie produkowane przez nas palety, przed sprzedażą są przez nas dokładnie selekcjonowane, a ich poziom wilgotności każdorazowo weryfikowany. Jeśli poszukujesz palet drewnianych o wysokim udźwigu w dobrej cenie, skontaktuj się z naszymi doradcami.

Naprawa i produkcja palet nietypowych Kraków, Olkusz

Palety o standardowych wymiarach to świetny wybór dla dużych i prężnie działających firm z Krakowa. Czasami jednak produkowane towary wymagają indywidualnie zaprojektowanych palet przemysłowych, które idealnie odpowiadają na potrzeby danej firmy. Dlatego właśnie jako jedna z niewielu firm w Krakowie, specjalizujemy się w produkcji i naprawie palet drewnianych o rzadko spotykanych wymiarach, które wytwarzane są na indywidualne zamówienie. Nietypowe rozmiary palet to dla nas nie pierwszyzna. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i posiadamy bogate doświadczenie w produkcji palet transportowych na wymiar. Profesjonalnie przygotujemy projekt palet o nietypowych rozmiarach oraz skutecznie  i szybko go zrealizujemy! Wszystko po to, aby Twoja firma mogła działać pewnie i na najwyższym możliwym poziomie. Co więcej, w zgodzie z naszym ekologicznym podejściem do biznesu, oferujemy także naprawę palet nietypowych.
 

Serwis palet drewnianych Trzebinia, Wieliczka, Kraków

Aby palety drewniane były wytrzymałe i mogły służyć firmie przez wiele lat, należy dbać o ich stan techniczny oraz poziom wilgoci. Jeśli Twoje europalety wykonano z dość świeżego drewna, ich poziom wilgoci będzie na pewno wyższy niż gdyby zostały wykonane z drewna przechowywanego już na składach. Oczywiście może to wpłynąć na udźwig takiej palety oraz jej przydatność. Nie mniej istotne są warunki, w których palety przemysłowe są przechowywane. Częste opady atmosferyczne lub składowanie palet drewnianych poza budynkami i zadaszeniami, może z czasem stanowić duży problem. Zbyt wysoki poziom zawilgocenia palet drewnianych może wpłynąć na ich wewnętrzną strukturę, a co za tym idzie na jej wytrzymałość!  Dlatego tak istotne jest regularne serwisowanie i selekcjonowanie palet drewnianych, które każdego dnia wykonuje nasza firma z Krakowa. Profesjonalny serwis palet drewnianych w Krakowie, polega m.in na specjalistycznym suszeniu europalet i ich szybkiej i fachowej naprawie przez wykwalifikowanych techników! Przez lata doświadczenia na rynku opracowaliśmy innowacyjną metodę suszenia palet drewnianych, która daje optymalny efekt suszenia, w wyjątkowo krótkim czasie.      

Skup i sprzedaż palet drewnianych Kraków

Jako świadomi przedsiębiorcy, na każdym etapie produkcji palet drewnianych, staramy się dbać o środowisko naturalne. Z tego powodu sprzedaż palet drewnianych w Krakowie, Trzebini, Wieliczce, Nowym Targu i Olkuszu występuje w naszej ofercie razem z profesjonalnym skupem używanych palet przemysłowych. Jeśli na terenie Twojej firmy znajduje się wiele zużytych, zniszczony lub po prostu niepotrzebnych już palet drewnianych, skontaktuj się z naszymi doradcami. Odbieramy od firm palety o różnym stanie zużycia, włącznie z tymi z poważniejszymi uszkodzeniami i ubytkami. Zajmujemy się również sprzedażą i skupem zarówno nowych jak i używanych palet EURO, palet przemysłowych oraz palet o niestandardowych i rzadziej spotykanych wymiarach. Odbierzemy od Ciebie każdą ilość zużytych palet drewnianych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi. Kontaktując się z naszym punktem skupu i sprzedaży palet drewnianych w Krakowie, nie tylko zadbasz o środowisko naturalne, ale także oszczędzisz pieniądze.  Działamy szybko i terminowo.

Recykling i wymiana palet drewnianych Małopolska

Jeśli Twoja firma prężnie się rozwija i jest związana z procesem produkcji, na pewno stale wykorzystujesz palety drewniane do bezpiecznego i szybkiego przewozu swoich produktów.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, palety drewniane, które nie mogą być już dłużej wykorzystywane ze względu na swoje uszkodzenia, powinny zostać przekazane do recyklingu, specjalizującej się w tej materii firmie. Nasza firma działająca w Krakowie jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wiemy jak istotne jest ekologiczna postawa w tych trudnych czasach, dlatego sami robimy, ile w naszej mocy! Jeśli posiadasz zniszczone lub nieużywane już palety drewniane, i szukasz w Krakowie firmy, która je od Ciebie odbierze i zajmie się ich recyklingiem– skontaktuj się z nami! Dzięki własnej flocie samochodów transportowych jesteśmy w stanie szybko i bezkontaktowo odebrać z Twojej firmy w Krakowie zniszczone europalety i palety przemysłowe i zająć się ich naprawią lub recyklingiem. Dzięki naszym wspólnym działaniom, możemy wprowadzić do biznesu dobre i ekologiczne nawyki.
Przekazanie europalet do recyklingu potwierdzamy specjalnym zaświadczeniem, które pozwoli Twojej firmie ubiegać się o zwolnienie z  zapłaty podatku związanego z ochroną środowiska.

Kontakt

Królewska 57, 30-081 Kraków, Małopolskie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.