slider-hgv.jpg
Kielce

Producent palet drewnianych Kielce

Europalety od producenta w Kielcach

Specjalizujemy się produkcji palet drewnianych dla małych i dużych przedsiębiorstw na terenie Kielc. Na rynku drzewnym wyróżnia nas bogate doświadczenie oraz to, że nasze produkty z drewna są wytrzymałe i znajdują wielu nabywców w Starachowicach i woj. świętokrzyskim. W dobie ekologicznego podejścia do biznesu, niemal każde przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją, wykorzystuje w swojej działalności palety drewniane. Są one zdecydowanie najczęściej spotykane w obrocie towarowym.

Palety drewniane są niezbędne nie tylko do bezpiecznego przewozu towarów, ale też do ich składowania. Od lat współpracujemy z małymi i większymi firmami w Kielcach, co spowodowało, że mamy grupę stałych odbiorców naszych europalet w kraju i Unii Europejskiej. Produkowane przez nas palety drewniane odznaczają się wyjątkowo niską wilgotnością, przez co mogą służyć klientom przez długie lata. Jeśli chcesz otrzymać produkt najwyższej jakości, w wyjątkowej na rynku cenie, zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Renowacja i naprawa palet drewnianych Kielce, Starachowice, Włoszczowa

Dzięki dużemu doświadczeniu i stale rozwijanemu procesowi produkcji palet drewnianych w Kielcach, z każdym rokiem jesteśmy w stanie lepiej odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że palety drewniane o zunifikowanych rozmiarach mogą nie odpowiadać w 100% wymaganiom każdej firmy. Dlatego oferujemy wykonanie palet drewnianych w nietypowych rozmiarach, specjalnie na indywidualne zamówienie klienta.

Nietypowe zlecenia na wykonanie palet drewnianych w Kielcach to dla nas chleb powszedni. W ten sposób chcemy dać gwarancję, że wyprodukowane przez nas palety przemysłowe nie tylko ułatwią bezpieczny transport wyprodukowanych w Twojej firmie towarów, ale również pozwolą na jeszcze wydajniejsze ich magazynowanie. Dodatkowo z myślą o właścicielach nietypowych palet drewnianych uruchomiliśmy usługę naprawy i renowacji niestandardowych palet w Kielcach.

Sprzedaż i skup palet drewnianych w powiecie kieleckim

Jako sprawdzony dostawca palet drewnianych w woj. świętokrzyskim zajmujemy się również skupem i sprzedażą europalet i palet przemysłowych w Kielcach, Starachowicach, Włoszczowej i Busku Zdrój. Częste korzystanie z palet drewnianych nieuchronnie wiąże się z ich uszkodzeniem lub czasami z niszczeniem. Nie znaczy to jednak, że takie palety nie będą już nigdy nadawały się do dalszego użytku.

Część z nich przecież może być wykorzystana do wytworzenia nowych, pełnowartościowych produktów, które mogą zostać z powodzeniem wykorzystywane w firmach na terenie Kielc. Jeśli więc posiadasz uszkodzone i popsute palety drewniane, które zajmują tylko miejsce w Twoim magazynie, odwiedź nasz skup palet w Kielcach. Odbieramy z firm każde ilości palet drewnianych, włącznie z tymi bardzo uszkodzonymi czy o wysokim stopniu zużycia. Naszymi klientami w tym zakresie mogą być zarówno przedsiębiorcy jak i osoby prywatne. Do naszego skupu palet drewnianych przyjmujemy zarówno palety o standardowych wymiarach, jak i te nietypowe. Dostosujemy się do terminu dostawy lub odbioru palet, który będzie dogodny dla Twojego przedsiębiorstwa.

Serwis europalet świętokrzyskie

Serwis palet drewnianych jest tak samo ważny jak to, z jakiego rodzaju drewna wykonuje je producent. Odpowiedni poziom wilgotności europalet powoduje, że są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe i mogą służyć firmie przez długie lata bez potrzeby ich wymiany. Jeśli palety drewniane zostały wykonane ze świeżego drewna, automatycznie ich wilgotność będzie zdecydowanie wyższa. Suszenie takich europalet domowymi sposobami może nie przynieść oczekiwanego skutku. Problem wilgotności palet dotyczy głównie przedsiębiorców, którzy przechowują palety w miejscach bez zadaszenia.

Warunki atmosferyczne, głównie opady, wpływają negatywnie na  ich wewnętrzną strukturę. Aby uniknąć takich sytuacji zdecyduj się na profesjonalne suszenie palet w naszej firmie w Kielcach.  Serwis palet drewnianych wykonujemy szybko i profesjonalnie, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii na rynku drzewnym. Nie można zapominać o tym, że palety drewniane o wysokim stopniu wilgotności są dużo bardziej narażone na pleśń. Grzyby pleśni mogą stanowić prawdziwe zagrożenie dla towarów transportowanych na takich paletach, dlatego zawczasu warto skorzystać z usług serwisu palet EURO w Kielcach.

Recykling europalet woj. świętokrzyskie

Stała eksploatacja palet drewnianych w prężnie działającym przedsiębiorstwie powoduje, że te z czasem niszczeją. Zgodnie z przepisami prawa, uszkodzone palety drewniane zamiast wyrzucone, powinny zostać poddane recyklingowi. Z myślą o firmach borykających się z problemem zużytych i starych europalet, uruchomiliśmy punkt zajmujący się recyklingiem palet drewnianych w Kielcach. Zarówno dla nas, jak i naszych pracowników, dobro środowiska naturalnego jest bardzo bliskie. 

Dlatego wszystkie nasze działania mają charakter proekologiczny. Jeśli prowadzisz firmę, która na co dzień wykorzystuje europalety i posiadasz wiele egzemplarzy podniszczonych lub uszkodzonych, skorzystaj z naszej oferty wymiany palet drewnianych na nowe modele.  W umówionym terminie, szybko i bezpiecznie, odbierzemy z Twojej firmy w Kielcach zużyte palety drewniane i dokonamy zamiany na nowe egzemplarze. Odbierając palety przeznaczone do recyklingu, natychmiast przekazujemy zaświadczenie potwierdzające ten fakt. Dzięki temu przedsiębiorca może uniknąć płacenia podatku związanego z ochroną środowiska.

Kontakt

Bohaterów Warszawy 6/7G, 25-394 Kielce, Świętokrzyskie
NIP: 6252450303 | REGON: 243466300

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.