slider-hgv.jpg
Chrzanów

Palety drewniane od producenta Chrzanów

Producent palet drewnianych Chrzanów

Nasza Firma to wiele lat produkcji palet z drewna dla przedsiębiorców w Chrzanowie. W związku z tym, że europalety są obecnie wykorzystywane przez firmy i producentów na całym świecie, zapotrzebowanie na solidne i dobrze wykonane egzemplarze stale rośnie. Palety przemysłowe i europalety produkujemy w Chrzanowie z najlepszej jakości drewna, które przed wykorzystaniem przechodzi wielokrotne testy pod okiem naszych specjalistów. Oceniana jest przede wszystkim jego wilgotność, która ma ogromny wpływ na udźwig palety i jej dalszą eksploatację. Dobrej jakości drewno oraz niska wilgotność palet EURO gwarantuje ich przydatność i bezawaryjność przez długie lata. Każdego, kto potrzebuje wytrzymałych palet drewnianych do składowania bądź transportu produktów, zapraszamy do naszego punktu sprzedaży palet drewnianych. Nasze palety EURO HGV Chrzanów to gwarancja jakość i ceny.

Transport palet drewnianych Chrzanów

Dla klientów firmy HGV palety drewniane z okolicy Chrzanowa oferujemy bezpieczny, tani i bezkontaktowy transport wyprodukowanych w naszym zakładzie palet drewnianych. Oferujemy szybki dowóz zakupionych w naszej firmie palet przemysłowych, europalet oraz nadstawek paletowych. Transport palet EURO wykonujemy w ciągu 24h od zlecenia. Dysponujemy własną flotą transportową co gwarantuje terminowe wykonanie zlecenia. Prowadzimy również usługę serwisu palet drewnianych. Palety wykonane z drewna, jak każdy inny produkt, w miarę używania tracą walory eksploatacyjne. Aby służyły nam jak najdłużej, należy systematycznie dokonywać ich przeglądu i naprawy. Warto również dokonywaćregularnego pomiaru zawilgocenia naszych palet. Zawilgocone palety drewniane są bowiem zdecydowanie mniej wytrzymałe, niż palety wykonane z suchego drewna, co zdecydowanie wpływa na długość ich bezpiecznego użytkowania. Oferujemy pełny serwis palet EURO i palet przemysłowych w Chrzanowie, Libiążu oraz miastach ościennych. W ramach usług serwisowych poddajemy wilgotne palety profesjonalnemu suszeniu z zastosowaniem innowacyjnych metod. 

Skup palet drewnianych i europalet Chrzanów

Wysoki standard produkcji palet drewnianych o standardowych i nietypowych wymiarach to nasza dewiza. Naszej działalności w Chrzanowie towarzyszy skup używanych palet przemysłowych i europalet. Jeśli posiadasz zniszczone, zawilgocone i nieużywane palety drewniane, skontaktuj się z naszymi pracownikami, ponieważ mamy dla nich idealne miejsce. Odkupujemy od przedsiębiorców palety o zróżnicowanym stopniu eksploatacji z Chrzanowa, Trzebini, Libiąża. Zarówno te standardowe jak i nietypowe, w tym także najpopularniejsze na rynku palety EURO. Palety skupujemy również od osób prywatnych i to w każdej ilości. Odbioru dokonujemy własnym transportem, terminowo i skutecznie.  Decydując się na zakup używanych palet drewnianych ze skupu w Chrzanowie, wspierasz środowisko naturalne.

Recykling palet EURO Chrzanów, Trzebinia, Libiąż

Europalety dominują aktualnie na rynku produkcji i transportu towarów. Nic dziwnego, śa wyjątkowo wytrzymałe, tanie i łatwo dostępne. Nie wszyscy jednak wiedzą, że polskie prawo nakłada na wszystkich posiadaczy zniszczonych palet EURO obowiązek oddania ich do recyklingu, wyspecjalizowanej w tym zakresie firmie. Nikt przecież nie chce, aby zniszczone i połamane palety drewniane zalegały w jego magazynach. Recykling palet drewnianych w Chrzanowie to odpowiedź na stale pogłębiającą się degradację naszej planety. Jeżeli więc jesteś w posiadaniu europalet, które nie stanowią już żadnej wartości, skontaktuj się z nami Odbieramy palety z Chrzanowa, Libiąża, Trzebini, Oświęcimia i okolicznych miast. Dzięki własnej flocie samochodów transportowych, szybko i bezpiecznie odbierzemy od Ciebie zużyte palety drewniane i to w 24h od zgłoszenia. Te, które będą odpowiednie do naprawy, poddamy specjalistycznemu serwisowi w naszej siedzibie. Te natomiast, które są zbyt uszkodzone, zostana poddane recyklingowi. W zamian za niużywane palety drewniane z Twojego przedsiębiorstwa, możemy dostarczyć pod Twoje drzwi nowe i nieużywane palety drewniane wyprodukowane w naszej firmie. Pamiętaj, że recykling palet drewnianych w Chrzanowie zostaje każdorazowo potwierdzony specjalnym zaświadczeniem. Dzięki temu, możesz ubiegać sięo ulgę podatkową jako przedsiębiorca dbający o środowisko naturalne.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.