slider-hgv.jpg
Białystok
producent palet Białystok

Producent palet drewnianych w Białymstoku

Firma HGV to sprawdzony producent palet drewnianych w Białymstoku. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy oraz klientów indywidualnych. W każdym dynamicznie rozwijającym się biznesie istnieje potrzeba solidnych i niezawodnych palet drewnianych.

Warto zwrócić uwagę na rodzaj drewna, z którego są wykonane europalety, oraz na warunki ich przechowywania, ponieważ wpływa to na trwałość nowo zakupionych palet drewnianych w Białymstoku. Wszystkie nasze palety są starannie selekcjonowane i poddawane licznym testom przed przekazaniem ich do sprzedaży, aby zapewnić klientom firmy HGV najwyższą możliwą jakość w konkurencyjnej cenie.

producent palet drewnianych w Białymstoku

Recykling europalet w województwie podlaskim

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, co masz zrobić z połamanymi i zniszczonymi paletami drewnianymi? Nie mogą przecież zajmować cennego miejsca na magazynie, które powinno na siebie zarabiać. Zgodnie z obecnymi przepisami prawnymi w kraju, te palety drewniane, które nie nadają się już do bezpiecznej eksploatacji, powinny zostać przekazane do recyklingu. Nasza firma prowadzi punkt recyklingu palet drewnianych dla klientów w Białymstoku.  Jesteśmy przedsiębiorstwem proekologicznym i staramy się jak najlepiej dbać o środowisko naturalne.

Jeśli Twoja firma korzysta w swojej działalności z europalet lub innych palet przemysłowych, skorzystaj z naszej usługi recyklingu palet drewnianych. Jesteśmy w stanie szybko i bezkontaktowo odebrać z Twojego przedsiębiorstwa wszystkie zniszczone i połamane palety i to w każdej ilości, a co więcej płacimy gotówką. Chrońmy razem naszą planetę w ten prosty sposób. Co ważne, każdorazowo przekazanie nam palet do recyklingu potwierdzamy wystawieniem specjalnego zaświadczenia. Dzięki temu jako ekologiczny przedsiębiorca, możesz ubiegać się o zwolnienie z podatku związanego z ochroną środowiska. Warto o tym pamiętać.

palety przemysłowe od HGV

Sprawdzony skup palet w Białymstoku i okolicy

Szukasz miejsca na terenie Białegostoku, gdzie możesz sprzedać zużyte palety drewniane? A może poszukujesz miejsca, gdzie znajdziesz zarówno nowe jak i używane europalety w wyjątkowej cenie? Skup palet Białystok czeka na Twój telefon. Odbierzemy z Twojego zakładu wszystkie zużyte i nieprzydatne palety EURO i zapłacimy za nie gotówką. Odbiór palet drewnianych w 24 h od złożenia zlecenia.

Przyjmiemy każdą ilość podniszczonych i zużytych palet drewnianych. W ofercie posiadamy również palety niestandardowe, wykonywane na wymiar pod klienta. Wybierając nasz skup europalet drewnianych Białystok HGV, nie tylko spieniężysz i pozbędziesz się niepotrzebnych europalet, ale także będziesz odpowiedzialnym przedsiębiorcom, który prowadzi swój biznes, myśląc o środowisku naturalnym.

produkcja palet przemysłowych

Naprawa palet drewnianych na terenie Białegostoku

Czy wiedziałeś, że jeśli Twoje palety drewniane wykonano ze świeżego drewna, ich poziom zawilgocenia na pewno będzie dość wysoki? Przeprowadzenie suszenie na własną rękę raczej nie będzie wystarczająco skuteczne. Dodatkowo, jeśli palety EURO w Twojej firmie w Białymstoku, najczęściej przechowuje się bez żadnej ochrony, mogą namoknąć, co wpłynie znacząco na poziom ich wilgotności.

Nie wszyscy wiedzą, że poziom zawilgocenia europalet oraz ich nieodpowiedzialne składowanie bez osłony, może wpłynąć na strukturę drewna, z którego zostały wyprodukowane i szybko doprowadzić do ich zniszczenia. Zadbaj o palety drewniane od producenta, aby mogły służyć Ci przez dłuższy okres. Dla przedsiębiorców z okolic Białegostoku oferujemy serwis palet EURO oraz palet przemysłowych, który obejmuje m.in specjalistyczne suszenie przy użyciu najnowszych i najlepszych dla drewna technologii. 
 

palety drewniane w Białymstoku

Palety drewniane od producenta HGV – Białystok

Palety drewniane są najczęściej stosowanym sposobem przechowywania i transportu wyrobów przemysłowych. Jako producent palet drewnianych Białystok dostarczamy europalety i palety przemysłowe od wielu lat. Wytwarzamy palety drewniane najwyższej jakości. Cały proces wytwarzania palet, począwszy od pozyskiwania drewna, do efektu końcowego, jakim jest gotowa paleta podlega ścisłej kontroli naszych wykwalifikowanych pracowników.

Zarówno drewno paletowe, jak i finalny produkt przechodzą liczne testy. Nasze palety EURO charakteryzują się wysoką wytrzymałością i zgodnością z normami ochrony środowiska. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, które są naszymi stałymi klientami. Gwarantujemy, że nasze palety przemysłowe mają odpowiedni poziom wilgotności, co zapewnia ich deklarowany udźwig. Jeśli Twoja firma poszukuje bezpiecznej i niezawodnej współpracy oraz produktów najwyższej jakości, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.