slider-hgv.jpg
Piotrków Trybunalski

Palety drewniane od producenta Piotrków Trybunalski

Produkujemy palety drewniane EUR/EPAL, palety jednorazowe, przemysłowe oraz o nietypowych wymiarach. Działamy w branży produkcji palet drewnianych w Piotrkowie Trybunalskim od bardzo dawna. Stale modyfikujemy nasze procesy produkcyjne i prężnie pracujemy nad polepszeniem naszych usług. Mieszkańcom i przedsiębiorcom w woj. łódzkim oferujemy zarówno wyprodukowane przez nas nowe palety drewniane oraz europalety, a także możliwość zakupu używanych palet przemysłowych w różnych rozmiarach, jak i kolorystyce. Oferujemy szybką i bezkontaktową dostawę zamówionych palet drewnianych zarówno do osób prywatnych, jak i większych przedsiębiorstw. Chcesz cieszyć się paletami drewnianymi ze sprawdzonego źródła, które posłużą Twojej firmie przez długie lata? Odwiedź nasz skład palet z drewna w Piotrkowie Trybunalskim i dokonaj świadomego wyboru. Nasze produkty charakteryzują się wysokim udźwigiem, niską wilgotnością i najlepszym rodzajem drewna.

Produkcja palet drewnianych woj. łódzkie

Produkcja dobrych i wytrzymałych palet drewnianych nie jest prosta. Potrzeba długiego czasu, aby nabrać doświadczenia i wiedzy. Proces produkcyjny powinien również stale się rozwijać i podążać za nowinkami technologicznymi. Nasza firma HGV palety drewniane Piotrków Trybunalski śledzi bacznie rynek produkcji drzewnej po to, abyśmy mogli zaoferować naszym klientom jak najlepsze produkty w najbardziej dogodnej cenie. Chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty możliwość produkcji palet drewnianych o niestandardowych wymiarach na specjalne zamówienie. Po pierwszych konsultacjach z klientem wykonujemy projekt palety o nietypowym wymiarze, a następnie przystępujemy do produkcji palet drewnianych w określonej przez klienta liczbie. Dzięki temu nasi klienci w bardzo krótkim czasie mogą cieszyć się paletami drewnianymi na wymiar, które będą idealne do ich profilu biznesowego.

Skup i sprzedaż palet z drewna Piotrków Trybunalski, Pabianice

W Piotrkowie Trybunalskim prowadzimy sprzedaż nowych i używanych palet EUR/EPAL, palet przemysłowych i palet jednorazowych. Dzięki naszym wykwalifikowanym doradcom każdy z naszych klientów może liczyć na fachowe doradztwo w sprawie doboru najlepszych palet drewnianych. W naszym punkcie skupi i sprzedaży palet drewnianych w Piotrkowie znajdziesz zarówno nowe, jak i używane palety drewniane w różnej kolorystyce. Oprócz tego posiadamy bogatą ofertę już gotowych palet drewnianych o nietypowych wymiarach, które jednak najczęściej pojawiają się w zapytaniach naszych klientów. Skorzystaj z szybkiej dostawy w 24h i zaopatrz się w palety drewniane HGV już teraz. Wybierz jakość, trwałość i dobrą cenę.

Recykling palet EURO w Piotrkowie Trybunalskim

Duże przedsiębiorstwo to najczęściej duża ilość palet drewnianych, które przechowywane są na zapleczach i magazynach. Co jednak zrobić z tyloma zniszczonymi lub nieużywanymi już europaletami? Zgodnie z polskim prawem palety drewniane, z których już nie korzystamy, nie mogą zostać po prostu wyrzucone. Podniszczone lub połamane palety drewniane należy poddać recyklingowi. Nasz punkt skupu i sprzedaży palet drewnianych w Piotrkowie Trybunalskim oferuje swoim klientom możliwość recyklingu używanych palet z drewna. Zadzwoń do nas, a odbierzemy wszystkie zniszczone palety drewniane z Twojej firmy i zajmiemy się ich profesjonalnym recyklingiem. Po przekazaniu nam uszkodzonych europalet otrzymasz specjalne potwierdzenie, które przyda się w ubieganiu się o ulgę związaną z ochroną środowiska. 

Zainteresowała Cię nasza oferta palet drewnianych? Napisz do nas na biuro@hgv.com.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy jak najszybciej.